Soutěž Zlatíčka 2016! Hrajte o ceny za více jak 80 000 korun! | Supermámy

Soutěž Zlatíčka 2016! Hrajte o ceny za více jak 80 000 korun!

Loňská vítězka soutěže Klaudinka.
Loňská vítězka soutěže Klaudinka.
Foto: archiv soutěže
Sdílej na facebooku
11. září  2016 
 06:00

Určitě i vy máte doma alba plná fotografií vašich dětí, tak co se s nimi nepochlubit? Navíc když můžete vyhrát až třicet tisíc korun a mobilní telefon v hodnotě šesti tisíc korun. Nemusíte pro to dělat příliš, stačí se přihlásit do soutěže Zlatíčka 2016.

Přihlašovat se můžete od pondělí 12. září od osmi hodin od rána až do 10. října do pravého poledne. Ale příliš dlouho neotálejte, až se začne hlasovat, s každým dnem byste zbytečně přicházeli o hlasy. A čím více jich budete mít, tím větší pravděpodobnost na výhru je.

Děti se nakazí virem herpex sipmlex už v dětství, kdy objevují svět tak, že si strkají do pusy různé předměty.

Soutěž totiž probíhá ve čtyřech fázích. Po přihlášení nadchází internetové hlasování, ze kterého postoupí z každé kategorie prvních sto zlatíček do SMS semifinálového hlasování. A z něj pak postupuje do finálového kola prvních třicet soutěžících z každé kategorie.

Na rozdíl od loňských ročníků, tentokrát se nesoutěží podle krajů, ale podle věkových kategorií. Ty jsou tři. Zlatíčka do dvou let, zlatíčka od dvou do šesti let a zlatíčka od šesti do dvanácti. Soutěže se tedy může zúčastnit kdokoliv narozený před 25. říjnem 2004.

Motivací soutěžit je hned několik. Kromě třiceti tisíc korun si vítěz bude moct užít i profesionální fotografování pro Blesk pro ženy a mobilní telefon Samsung Galaxy J5. Ten získají vítězové všech tří kategorií. Ceny jsou ale připraveny pro prvních patnáct.

Ceny:

Ceny v hlavní kategorii:
Mobilní telefon Samsung Galaxy J5.

1. místo 30 000 korun

2. místo 15 000 korun

3. místo 5 000 korun

4. místo 3 000 korun

5. místo 2 000 korun

6. – 15. místo autosedačky Chicco

 

 

Autosedačka Chicco.
Přihlašovat se můžete ZDE.

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
No fuj, žena po porodu! Reklama, která se nesměla objevit v přenosu…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku