Maminky, získejte své tělo zpět!

Foto: istockphoto.com
Sdílej na facebooku
9. listopadu  2017 
 00:00
Prezentace klienta

Zná to asi každá maminka velmi dobře. Tělo během těhotenství dozná určitých změn. Zatímco většinu těchto změn lze naštěstí vlastní pomocí napravit, některé změny bohužel samy nevrátíte. Pojďme se podívat na 3 nejčastější problémové partie, které maminky po porodu trápí a jak nad nimi vyzrát.

Prsa

Když prsa ztratí svoji plnost a pevný tvar nebo naopak zůstanou velká a povislá, je místo speciálních podprsenek, které problém jen zakrývají, účinným řešením pouze plastika prsou. Získat zpět hezký tvar lze modelací – Mammaplastika, zvětšením – Augmentace, případně Augmentační mammaplastikou, která modeluje a zároveň doplňuje ztracený objem, ale také zmenšením prsou – redukční Mammaplastikou. Ta prsa zmenší a vymodeluje do vyhovujícího tvaru. I když už v dnešní době tyto operace nepatří mezi ty náročné, stejně jako u každého jiného zákroku platí, že chcete-li mít hezká prsa, pak je třeba volit zkušeného chirurga. „O plastiku prsou je na naší klinice veliký zájem, protože využíváme moderní a zároveň maximálně šetrné postupy, které jsou bezpečné a zaručují hezká prsa bez zbytečných jizev a komplikací. Navíc dbáme na to, aby nejen prsa, ale všechny změny působily velice přirozeným dojmem a bez zjevných stop chirurgického zákroku,“ vysvětluje MUDr. Martin Molitor PhD., primář Kliniky YES VISAGE, která se na plastiku prsou specializuje.

Autor: Klinika YES VISAGE

Povolené nebo větší bříško

Další problémovou partií maminek jsou kožní nadbytky či povolená povislá kůže v oblasti bříška nebo rozestoupené břišní svaly. Ty nejčastěji vznikají po porodu nebo po rychlé redukci váhy. Mnoho maminek se zbytečně trápí ve fitku či během v parku, ale bohužel tyto nepříznivé změny vycvičit nelze. Řešením je moderní chirurgický zákrok zvaný abdominoplastika či miniabdominoplastika, který dává bříšku zpět pevný tvar a umí povolené břišní svaly stáhnou zpět. „Plastiku břicha lze také úspěšně kombinovat s liposukcí v lipoabdominoplastiku,“ doplňuje MUDr. Molitor. Pokud je však jediným problémem bříška nahromaděný tuk, pak řešením je cvičení a z estetických výkonů také liposukce. Tou nejmodernější a nejšetrnější v současné estetické medicíně je laserová liposukce SlimLipo, která je bezbolestná, bez nutnosti celkové anestezie a nevyžaduje dlouhé zotavování. Je tedy rychlá, komfortní, a navíc s dvojím efektem. Jednak tuky mizí a zároveň laser vypíná a zpevňuje pokožku, která po zákroku snadno přilne zpět k tělu, takže nevznikají ani kožní převisy ani nerovnosti. „Laserová liposukce SlimLipo je v současnosti velice žádanou. Řešíme často klasické partie jako bříško, boky či stehna, ale umíme řešit i záda, paže, kolena či podbradek,“ prozradil MUDr. Molitor.

Autor: Klinika YES VISAGE

Obličej

S mnoha změnami v obličeji a na pleti celkově si poradí profesionální estetická dermatologie pomocí moderních laserů, kvalitních výplní na bázi kyseliny hyaluronové, plazmaliftingu, moderních niťových technik, případně zkušenou aplikací botulotoxinu. Umí řešit od jemných vrásek až po ty hluboké, nežádoucí pigmentace, strie, nedostatečnou hydrataci pleti, propady a povadající místa v obličeji nebo naopak zakulacené tváře či podbradek. Stejně tak si umí poradit s nevýraznými rty, ztrátou jasných kontur v obličeji nebo kruhy pod očima.

TIP pro vás

plastiku prsou, ať už zvětšení, zmenšení nebo jejich modelaci a úpravu tvaru, či liposukce, abdominoplastiky nebo zákroky v obličeji je na Klinice Yes Visage velký zájem, neboť využívají moderní postupy, které jsou však zároveň maximálně šetrné a bezpečné a zaručují přirozeně vypadající výsledek bez zbytečných jizev a komplikací. Klinika Yes Visage v Praze, Brně, Ostravě a Bratislavě nabízí pro všechny nezávaznou konzultaci přímo se specialisty včetně možnosti financování splátkami již od 500 Kč a s nulovým navýšením. Více na www.yesvisage.cz.

 

Sdílej na facebooku

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Branky, body, kokoti: Za covid může sex! Prasák, pro kterého jsou…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy