Soutěž ukončena: Vyhrajte tašku plnou školních sešitů Oxford!

Foto: Václav Čížek
Sdílej na facebooku
23. srpna  2018 
 00:00
Prezentace klienta

Léto je sice v plném proudu, ale čas shánění vhodných pomůcek ke studiu se rychle blíží. Pořiďte letos dětem takové sešity, ze kterých se po týdnu nestane salátové vydání, které mají hezké a odolné desky a papír kvalitní tak, že mu budou slušet i zápisky z toho nejzapeklitějšího předmětu.

Proč vznikly tak kvalitní sešity, se kterými je radost studovat?

V Oxfordu věří, že mít ty správné nástroje pro práci či studium zvyšuje sebevědomí a je tou pravou inspirací pro dosažení úspěchu. Proto výrobce sešitů Oxford neustále vytváří inovativní řešení a dbá na to, aby každý detail školních sešitů Oxford prošel tou nejtěžší zkouškou - usnadňovat denně školní studium - na jedničku.

Školní sešity Oxford mají oblé hrany a odolné provedení tak, aby udržely se studenty krok při každodenní cestě do školy. Vybírat můžete z nepřeberného  množství zářivě barevných variant, které dodají studiu i tolik potřebný styl. Nechte naplnit potenciál vašeho studenta a posouvejte společně vaše hranice výše. Se sešity Oxford to půjde na jedničku.

Zahrajte si o Oxford tašku plnou sešitů!

10 šťastných výherců získá 10 variant sešitů  (A4, A5, A6) v různých barevných provedeních. Stačí jen odpovědět na jednoduchou soutěžní otázku, kterou naleznete níže. Pokud nevíte, kde hledat správnou odpověď, malou nápovědu naleznete právě zde.

Soutěž byla ukončena. Výherci se stávají:

Zdeněk Adler, Brno

Jana Salačová, Harrachov

Zdeňka Červená, Chrudim

Iva Vaněčková, Plzeň

Gabriela Matoušková, Praha

Petra Valentová, Proboštov

Olga Kunertová, Zábřeh

Anna Dostálová, Most

Veronika Zemanová, Třebíč

Petr Bíba, Vidov

Pravidla soutěže naleznete zde.

Bližší informace o zpracování osobních údajů naleznete zde.

 

Chcete své děti potěšit a dát jim navíc šanci vyhrát kvalitní sešity Oxford nebo trendy fotoaparát Instax?

Řekněte jim o instagramovém účtu [@]sesity_oxford! Právě tam totiž probíhá soutěžní "School of Cool", kde jsou probírány předměty jako "Krasopsaní" nebo "DIY výtvarka". Mají šanci vyhrát kompletní sety sešitů Oxford nebo supermoderní fotoaparát Instax.  

Hodně štěstí a spoustu zábavy se School of Cool se sešity Oxford!

Sdílej na facebooku

Diskuse ke článku

.

Související články


Zobrazit domovskou stránku