Back to school - Připravte se na nový školní rok bez stresu se speciálem Back to school | Super mámy

Back to school

Školní retro: 15 věcí, které jste určitě do školy nosili taky

Pamatujete na náladu z doby, kdy jste sam chodili do školy? Připomeňte si ji i díky fotkám retro školních pomůcek. Zatímco dnešní děti nosí do školy lehké a ergonomické batohy už od první třídy, my jsme nosili klasické tašky, s jejichž váhou si nikdo hlavu nelámal. Na výběr stejně nebylo, takže kdo by to řešil. Ale měli jsme i svá přání, třeba penál na magnet, pamatujete? 

10 typů matek, na které narazíte ve škole. Kam patříte vy?
Testujeme s dětmi: Jak dopadly sešity Oxford?  Tohle na ně říkají děti
Chytré nákupy: Objevte rostoucí oblečení pro děti
Děti natěšené do školy, zklamané po návratu. Takový byl první školní den!
Vybíráme školní kroužky
České hvězdy povedou děti do školy: Jak jim potomci vyrostli?
Testovali jsme dětské rostoucí oblečení! Jak dopadlo hodnocení?
20 věcí, na které se ptejte dětí, když přijdou ze školy
Virální hit! Rodiče se nemohou dočkat, až děti konečně odejdou do školy
Vybíráte kroužky pro děti? Pár rad a tip na vodní pólo navrch
Video
Jak zabavit děti v dešti? 40 skvělých tipů, které stojí za…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku