Šok! Přišel, když chovala své novorozené dítě a odkryla peřinku | Supermámy

Šok! Přišel, když chovala své novorozené dítě a odkryla peřinku

Maminku šokovalo, co našla pod dečkou novorozence.
Foto: YouTube
Sdílej na facebooku
26. listopadu  2018 
 19:04

Maminka se chvíli po porodu těšila ze svého děťátka a chovala jej v náručí. Kolem ní byli její nejbližší. Pak začala potomka vybalovat ze zavinovačky. To, co uviděla, bylo dechberoucí. 

Nic netušící maminka z Kentucky chovala své novorozené miminko, které jí do náruče podal její přítel a šťastný tatínek v jedné osobě. Po chvíli odkryla dětskou dečku… To, co tam den po narození děťátka objevila, zjevně nečekala a vzalo jí to dech! Ostatní přítomní to však moc dobře věděli, takže měli kameru po ruce, aby zachytili tento neopakovatelný okamžik.

Podívejte se sami, co mladou maminku tak šokovalo…

VIDEO NAJDETE ZDE. STAČÍ KLIKNOUT>>
Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Marie Mrňávková je Maminkou roku! Kdo zvítězil mezi blogerkami,…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku