Když se George, Charlotte a Louis nudí, vztekají se a prudí. Jako všechny děti!

I královské děti mají svoje nálady
Foto: Profimedia.cz
Sdílej na facebooku
25. března  2020 
 06:00

Britského prince George, jeho sestru Charlotte a malého Louise zbožňuje celý svět. Ale zatímco od jeho rodičů se očekává královské vystupování, oni si mohou dovolit nějaký ten úšklebek, znudění či zazlobení. Nebo třeba vyplazený jazyk – a nenechají si nic vysvětlit. Podívejte se na jejich výrazy a reakce rodičů. Mistryní v úšklebcích je zejména prostřední Charlotte. 

Jak se tváří princezna, když ji nebaví pozorovat regatu? Pokud jde o princeznu Charlotte, ta to vyřešila vypláznutím jazyka. Tenhle trik už ostatně kdysi předvedla na jedné královské svatbě. 

Princ George a jeho sestra Charlotte se před časem stali hvězdami hned několika svateb, počínaje sňatkem strýčka Harryho přes vdavky letité přítelkyně jejich matky až po veselku princezny Eugenie. Všude jim to slušelo a všude se chovali jako děti svého věku. A to je rozhodně sympatické. 

Rodičovský trik, který se princ Harry naučil od svého bratra! Takhle funguje

Rodičovský trik, který se princ Harry naučil od svého bratra! Takhle funguje

Čím menší dítě, tím těžší domluva. Platí to o všech dětech na světě, včetně těch královských. Naštěstí existují triky, které na ně platí, přinejmenším…celý článek

Předloni princ George mimo jiné absolvoval s rodiči a sestřičkou Charlotte pětidenní královskou návštěvu Polska a Německa. Na některých fotkách bylo vidět, že oficiální návštěvy jsou pro děti občas velká nuda. A i když je pro ně většinou nachystán nějaký program nebo hračky, musí vydržet i různé oficiality. Stejně tak svatbu tetičky Pippy nebo oslavu narození prababičky Alžběty. 

Nám se líbí, jak jsou děti – George i jeho sestra Charlotte – bezprostřední a své pocity se nestydí dát najevo – třeba jen výrazem. V GALERII najdete fotky sourozenců od miminek po současnost. Některé jejich výrazy jsou prostě boží! A malý princ se stejně jako jeho sestra nestydí ani vypláznout jazyk!

 

Podívejte se na fotky Kate Middleton a její rodiny

Gwyneth Paltrow a 14 dalších celebrit s podivným přístupem k výchově. Proč tohle dělají?

Gwyneth Paltrow a 14 dalších celebrit s podivným přístupem k výchově. Proč tohle dělají?

I mezi hvězdnými rodiči se najdou takoví, kteří přistupují k výchově poněkud zvláštně. Nebo rozhodně jinak než většina. Od pojídání vlastní placenty…celý článek

Kate a William řeší s dětmi stejné problémy jako všichni rodiče světa. Jak?

Kate a William řeší s dětmi stejné problémy jako všichni rodiče světa. Jak?

Je svým způsobem uklidňující, že snad nejsledovanější rodičovský pár světa – Kate Middleton a princ William – řeší s dětmi stejné situace…celý článek

 

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články


Zobrazit domovskou stránku