Chcete vyhrát LEGO? Soutěžte s časopisem ABC o stavebnici!

Chcete vyhrát LEGO? Soutěžte s časopisem ABC o stavebnici!
Naidina loď pro velká dobrodružství
Foto: LEGO
Sdílej na facebooku
13. listopadu  2015 
 05:59

Chcete pro své děti vyhrát LEGO(R) stavebnici Naidina loď pro velké dobrodružství? Je to jednoduché. Stačí poslat jednu SMS a jedna z pěti stavebnic může být vaše. Otázka naštěstní není složitá. 

Vyplujte s Naidou Řekomilkou a Airou Ševelilkou na dobrodružnou výpravu v jejich lodi. Pomoz jim nalézt kouzelný vodní klíč, který potřebují, aby mohly vrátit Emily Jonesovou zpět domů do jejího lidského světa. Použij periskop a prohledej křišťálově průzračnou vodu. Součástí sady jsou dvě minipanenky: Naida Řekomilka a Aira Ševelilka.

Stavebnici Naidiny lodi vyhrává 5 výherců, kteří správně odpovědí na soutěžní otázku a jejichž SMS byla doručena ve výherním pořadí jako 1. - 5. (výhra: stavebnice) SMS v pořadí ze všech SMS obsahujících správnou odpověď. V případě, že do soutěže přijmeme méně SMS se správnou odpovědí než je počet SMS potřebných k určení všech 5 výherních pořadí (tj. méně než 5 SMS se správnou odpovědí), propadají zbývající výhry ve prospěch společnosti CZECH NEWS CENTER a.s.

Podrobné podmínky a informace o soutěži najdete na stránkách časopisu ABC. 

Soutěžní otázka: Jaký druh elfky je Naida?

A) Ohnivá

 

B) Větrná

 

C) Vodní

...
Odpovědi posílejte od 9. 11. 2015 do půlnoci 15. 11. 2015 prostřednictvím SMS na číslo 900 99 10 ve tvaru: NAIDA mezera ODPOVED mezera JMENO PRIJMENI mezera ADRESA mezera PSC

Např. NAIDA A Jan Novak Prazska 10 Teplice 41500. SMS pište bez diakritiky. Cena 1 SMS je 10 Kč vč. DPH. Provozuje CZECH NEWS CENTER a.s. mobil@cncenter.cz, www.platmobilem.cz. 

Výherci budou zveřejněni vždy nejpozději 30 dní od ukončení období pro zasílání SMS pro příslušnou soutěž na webu www.abicko.cz v sekci Soutěže. Výhra bude výherci zaslána, nejpozději do 30 dnů od zveřejnění výherce v seznamu výherců na adresu uvedenou výhercem ve výherní SMS. Pokud si výherce nevyzvedne výhru a ta tak bude zaslána zpět společnosti CZECH NEWS CENTER (tedy nebude doručena), bude si moci výherce vyzvednout výhru po předchozí domluvě s paní Evou Královcovou (tel. 225 977 183, email: eva.kralovcova@cncenter.cz) na adrese sídla společnosti CZECH NEWS CENTER, Komunardů 1584/42, 170 00 Praha 7, a to do 60 dnů od zveřejnění výherce v seznamu výherců na webu www.abicko.cz. Pokud si výherce nevyzvedne výhru ani v tomto dodatečném termínu propadá výhra ve prospěch společnosti CZECH NEWS CENTER a.s.

Vše o soutěži najdete ZDE

Sdílej na facebooku
Autor: red
Klíčová slova:

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Branky, body, kokoti: Za covid může sex! Prasák, pro kterého jsou…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku