Že mě nevidíš? 20 vážně legračních úkrytů malých dětí při hře na schovávanou | Supermámy

Že mě nevidíš? 20 vážně legračních úkrytů malých dětí při hře na schovávanou

Hledat dvojčata je obzvláště obtížné
Foto: Borepanda.com
Sdílej na facebooku
5. března  2016 
 18:00

Malé děti milují hru na schovávanou. Nebývá přitom těžké je najít, protože předškoláci a zejména batolata moc nechápou, že abyste je nenašli, musí se schovat skutečně celí. Hodit si něco přes hlavu nestačí. 

Malé děti připomínají pštrosy, kteří strkají hlavu do písku, aby se schovali. Ačkoli ona je to legenda a ptáci ve skutečnosti nic takového neprovádějí. Děti ale ano, jak ukazuje sbírka fotek, kterou od rodičů z celého světa posbíral web boredpanda.com. 

Malé dítě s kamerou na hlavě hledá své rodiče při hře na schovávanou • VIDEO: 

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.
Video
Natočila srdceryvný vzkaz novorozenému synovi. Pak chlapečka dala k…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku