Dvě matky zachytily, jak vypadají příšery, které si představují malé děti | Supermámy

Dvě matky zachytily, jak vypadají příšery, které si představují malé děti

Mia si nerada myje vlasy, ale přítel Maximus jí pomáhá to zvládnout.
Foto: Amygetsartsy.com/mymonsterandme
Sdílej na facebooku
23. května  2016 
 14:00

Taky mají vaši potomci kamarády, které nikdy nikdo neviděl, ale oni s nimi jí, spí a vedou dlouhé hovory? Fotografka Anna Angenend oslovila svou kamarádku malířku a společně daly dohromady návrhy, jak by tyhle imaginární bytosti mohly vypadat. 

Byla to její vlastní tříletá dcera Mia, kdo přivedl fotografku Annu Angenend na myšlenku, že by nějakým způsobem ztvárnila žlutou příšeru, o které občas holčička mluvila jako o své oblíbené. 

"Je trochu děsivá. Ale zase ne tak moc, potřebuje nějaké kamarády. A nechce si čistit zuby, protože miluje svoje zubní kazy," citovala matka svou dceru pro web Boredpanda.com. 

Pravdivé fotografie: Jak skutečně vypadá život s dětmi

Pravdivé fotografie: Jak skutečně vypadá život s dětmi

Rodičovství je skvělá věc. Ale rozhodně to není procházka růžovou zahradou. Je to pěkná dřina, i když všechno běží hladce. Taky to u vás doma někdy…celý článek

Fotografka se nakonec obrátila na výtvarnici Amy Snyder a ta fotografie dětí obou žen a dětí rodinných přátel domalovala a upravila v počítači tak, aby na každém snímku bylo každé dítě s přítelem, kterého si samo vybájilo. 

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Branky, body, kokoti LIVE: Vypnutej Vémola, lhář sexuolog a vězení…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku