Video, které vás dojme: Malý hrdina zachraňuje dívku před agresorem | Supermámy

Video, které vás dojme: Malý hrdina zachraňuje dívku před agresorem

Je malý, ale troufne si i proti přesile!
Je malý, ale troufne si i proti přesile!
Foto: Shutterstock.com
Sdílej na facebooku
16. května  2016 
 06:00

Dáma v nesnázích nenechá opravdového muže lhostejného! Důkazem může být tento malý hrdina, který se rozhodl zasáhnout i přes jasnou převahu agresora!

Nemohl se na to už dívat, a tak musel zasáhnout. Mistr karate je na lekcích určitě od toho, aby děti naučil i pořádně se bránit. Podle malého karatisty z mladšího družstva to zřejmě ale bylo přes čáru. Dal mistrovi chvilku čas si to uvědomit, ale pak se rozhodl zasáhnout.

Neohroženě, sebejistě, bez jakéhokoliv zaváhání se pustí proti jasné přesile! Podívejte se i vy na dojemnou akci tohoto malého hrdiny. Techniku, pravda, ještě nemá mistrovskou. Ale je vidět, že v kurzech je opravdu naučí nebojácnosti!

Malý hrdina se rozhodl zachránit dívenku před agresorem • VIDEO: 

Kontroverzní video: Rodiče nechají holčičku, aby spadla do vody a sama vyplavala

Kontroverzní video: Rodiče nechají holčičku, aby spadla do vody a sama vyplavala

Je těžké se na to dívat, ale je to věc, kterou by mělo umět každé malé dítě. S takovým podtitulkem se internetem šíří video, na kterém zhruba půlroční…celý článek

Sdílej na facebooku
Klíčová slova:

Diskuse ke článku

.
Video
Takhle doopravdy vypadají Vánoce s malými dětmi!

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku