Nejlepší dárky pro předškoláky. Co dát klukům a co holkám?

Pirátské stavebnice jsou vánoční klasika
Foto: Playmobil
Sdílej na facebooku
4. prosince  2016 
 06:00

Je jim tři až sedm let a s hračkami si vyhrají tolik jako nikdy v životě. Výrobci to vědí, a tak je nabídka právě pro tuto věkovou kategorii asi největší ze všech kategorií. Na výběr jsou stavebnice, panenky, domečky a spousta dalších hraček, o kterých možná ani netušíte, že existují. Přinášíme vám vybrané tipy pro inspiraci. 

Kupovat dárky pro předškoláky je radost nebo starost, jak se to vezme. Nabídka je obrovská, takže nikdy nemůžete dětem pořídit všechno, co vás zaujalo. Ani všechno, co si přejí. Navíc se v jejich přáních začíná čím dál víc projevovat vliv vrstevníků a také reklamy. Co doporučují psychologové? Hraček spíše méně, ale splnit alespoň jednu věc z těch, které si děti přejí. Naše GALERIE vám každopádně může posloužit jako inspirace. 

Hračka roku: Vyhrála elektronická tužka, uspěly štěně, chytrá stavebnice i ťapací autíčko

Hračka roku: Vyhrála elektronická tužka, uspěly štěně, chytrá stavebnice i ťapací autíčko

Soutěž Hračka roku má své vítěze. Rozhodovala o nich odborná porota i hlasy veřejnosti. Ze všechno nejvíce jich získal Atlas světa ze série Kouzelné…celý článek

Usnadnit výběr se snaží i výrobci, například známý výrobce stavebnic umožňuje dětem, aby prostřednictvím webu samy sepsaly svoje přání: více na www.LEGO.cz/seznamprani. Intuitivní aplikace umožňuje dětem vybrat stavebnice, které by rády našly pod vánočním stromkem. Samy zvládnou seznam vytisknout a poté ho stačí nechat Ježíškovi za oknem.

70 fotek porodů, které ukazují ženskou sílu: Něha, bolest, emoce a láska!

70 fotek porodů, které ukazují ženskou sílu: Něha, bolest, emoce a láska!

Narození dítěte patří k nejsilnějším životním okamžikům. Dokládají to i záběry z těchto momentů, které pořizují otcové miminek, porodní asistentky…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články

Video

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku