Nejlepší dárky pro předškoláky. Co dát klukům a co holkám?

Pirátské stavebnice jsou vánoční klasika
Foto: Playmobil
Sdílej na facebooku
4. prosince  2016 
 06:00

Je jim tři až sedm let a s hračkami si vyhrají tolik jako nikdy v životě. Výrobci to vědí, a tak je nabídka právě pro tuto věkovou kategorii asi největší ze všech kategorií. Na výběr jsou stavebnice, panenky, domečky a spousta dalších hraček, o kterých možná ani netušíte, že existují. Přinášíme vám vybrané tipy pro inspiraci. 

Kupovat dárky pro předškoláky je radost nebo starost, jak se to vezme. Nabídka je obrovská, takže nikdy nemůžete dětem pořídit všechno, co vás zaujalo. Ani všechno, co si přejí. Navíc se v jejich přáních začíná čím dál víc projevovat vliv vrstevníků a také reklamy. Co doporučují psychologové? Hraček spíše méně, ale splnit alespoň jednu věc z těch, které si děti přejí. Naše GALERIE vám každopádně může posloužit jako inspirace. 

Hračka roku: Vyhrála elektronická tužka, uspěly štěně, chytrá stavebnice i ťapací autíčko

Hračka roku: Vyhrála elektronická tužka, uspěly štěně, chytrá stavebnice i ťapací autíčko

Soutěž Hračka roku má své vítěze. Rozhodovala o nich odborná porota i hlasy veřejnosti. Ze všechno nejvíce jich získal Atlas světa ze série Kouzelné…celý článek

Usnadnit výběr se snaží i výrobci, například známý výrobce stavebnic umožňuje dětem, aby prostřednictvím webu samy sepsaly svoje přání: více na www.LEGO.cz/seznamprani. Intuitivní aplikace umožňuje dětem vybrat stavebnice, které by rády našly pod vánočním stromkem. Samy zvládnou seznam vytisknout a poté ho stačí nechat Ježíškovi za oknem.

Zubařská ordinace do dětského pokojíčku • VIDEO: 

70 fotek porodů, které ukazují ženskou sílu: Něha, bolest, emoce a láska!

70 fotek porodů, které ukazují ženskou sílu: Něha, bolest, emoce a láska!

Narození dítěte patří k nejsilnějším životním okamžikům. Dokládají to i záběry z těchto momentů, které pořizují otcové miminek, porodní asistentky…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články


Zobrazit domovskou stránku