Stylově snadno, rychle a zábavně s Alex Fráňovou

Stylově snadno, rychle a zábavně s Alex Fráňovou
Foto: Albatros Media
Sdílej na facebooku
25. října  2016 
 00:00
Prezentace klienta

Snad každá dívka a žena touží po tom, vypadat krásně, elegantně a přitažlivě … zkrátka stylově a trendy. Než začnete ve svém šatníku dělat „průvan“, vyšilovat, že nemáte co na sebe a to, co máte, je strašné a nemoderní, a zběsile nakupovat všechny módní novinky, zkuste si nejprve nechat poradit od odborníka na slovo vzatého… Sáhněte po nové knize Alex Fráňové Najdi svůj styl.

Alex Fráňová, autorka úspěšného blogu Tale of Miss A., redaktorka a stylistka ve Škole stylu BACKSTAGE využila svoje bohaté zkušenosti a připravila ucelenou příručku pro všechny mladé holky i ženy, které jsou mladé alespoň duší. Zkrátka pro všechny, které chtějí vypadat skvěle.

Autor: Albatros Media


A vzala to z gruntu. Od rady ohledně typu pleti a toho, jak se o ni starat a jaký make-up volit, až po to, jak si poradit s nezkrotnými vlasy a věčně nevyhovujícím šatníkem. V téhle beauty bibli najdete všechno, co potřebujete vědět. A co je hlavní, pomůže vám najít styl, který bude originální – jen  váš!

Autor: Albatros Media

Kniha Najdi svůj styl vyšla v Nakladatelství Fragment a je ideálním dárkem pro všechny mladé slečny, ale i starší ženy, které si chtějí zábavnou formou zopakovat základní abecedu stylu.

Autor: Albatros Media

Alexandra Fráňová se narodila a vyrostla v Havířově, kde jí nikdo neřekl jinak než Alex. Už odmala měla umělecké cítění a smysl pro styl a módu. Přesto – a přestože jí to říkala její maminka – se po střední škole rozhodla jít studovat práva. Jak sama říká, po pěti letech skončila s právnickým diplomem jen proto, aby mohla slavnostně vyhlásit, že se hlásí na kurz stylingu a chce začít pracovat ve světě módy. Po úspěšně absolvovaném kurzu stylingu ve škole stylu BACKSTAGE tam zůstala pracovat jako redaktorka a její život se tak od původního plánu naprosto odchýlil. 

Sdílej na facebooku

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Branky, body, kokoti: Za covid může sex! Prasák, pro kterého jsou…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku