6 věcí, které prozradí, že jste matka chlapců

 • 6 věcí, které prozradí, že jste matka chlapců
  Umí řídit férový souboj i vyhlásit mír
  Foto: Shutterstock.com
  Sdílej na facebooku
  9. ledna  2016 
   10:00

  Možná si to neuvědomujete, možná už trochu ano. Začíná to klacky a kameny, pokračuje to orientací v oblastech, o kterých jste si myslela, že vám zůstanou navždy skryty. Ať jsou to Hvězdné války nebo výroba energie za použití Peltonovy, Kaplanovy nebo Francisovy turbíny. O čem je řeč? O tom, co prožívají maminky chlapečků. Mezi sebou se poznají podle jasných indicií. Které to jsou?

 • Kameny a klacky má všude

  To nejlepší, co můžete pro své děti udělat, je vzít je na výlet do přírody
  V autě má na podlaze klacky, kameny nebo další přírodniny, které se nesmějí vyhodit. Přírodniny se vyskytují velice často i v kapsách oblečení, o kterých dosud neměla ani tušení. Většinou se na ně přijde ve chvíli, kdy se oblečení vypere, a z pračky se tak vyvalí prádlo a šiška rozdrolená na mikročástice. Ty samozřejmě skoro nejdou dolů.
 • Je mistryní světa v kladení otázek

  Předejít rakovině varlat můžete u svého syna už v útlém věku.
  I když jí nechcete říct, jak jste se dnes měla, křížový výslech a systém nenápadných narážek vás za chvíli donutí vyklopit alespoň něco. Dost často se ovšem zarazí u divných slov, jako je "tenis", protože by snad náhodou mohla někomu něco připomenout, a vyvolat tak salvy hurónského smíchu. A pokaždé když jde s kolegy na oběd nebo s kamarádkami na víno, se jich zeptá, jestli mají klíče, legitku a mobil.

 • Divný obsah kabelky

  Ilustrační foto. Policie teď vyšetřuje, jak se dostala zbraň do rukou předškoláka
  Z kabelky jí občas vypadne podlouhlý modrý nebo zelený pěnový váleček. Tento záhadný předmět není nic jiného než náboj do pistole NERF.

  Neboj, on si tě někdo vezme aneb tohle dceři nikdy říkat nebudu

  Neboj, on si tě někdo vezme aneb tohle dceři nikdy říkat nebudu

  Mám tři syny, a tak je pro mě dcera, coby čtvrté dítě, velkou neznámou. Dlouho jsem si dokonce myslela, že je vlastně dobře, že mám jen kluky. Protože…celý článek

 • Radost jí dělají maličkosti

  Traktorista našel na poli mrtvolu Čecha. Měla rozbitou hlavu.
  Pokaždé když jede kolem bagr, traktor nebo vlak, na to upozorní kohokoliv, kdo jde právě s ní. A radost v jejích očích je nefalšovaná.

 • Kódovaný jazyk

  láska
  Brzy začne mluvit v šifrách: pé es péčko, gé té ačko, pé vé péčko, bé em ixko, ár tů dý tů nebo bezdéčko. V přátelích na Facebooku má zvláštní týpky jako Gejmra, Menta nebo Stejka. A ví, že když někdo řekne "let´s play", rozhodně ji nevyzývá ke hře.

 • Hygiena především

  Nebojte se jít na záchod. Krev ve stolici nemusí hned značit něco tragického. Může jít pouze o daň z nočních hrátek.
  Jednou za půl dne jde automaticky zkontrolovat čistotu záchodu. Ať je doma, na návštěvě nebo někdy – i když k tomu není důvod – i v práci. Zvyk je železná košile.

/
Autor: is
Sdílej na facebooku

Diskuse ke článku

.
Video
Branky, body, kokoti: Za covid může sex! Prasák, pro kterého jsou…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku