Virální hit: Co to je? Miminko vždycky znovu překvapí tekoucí voda | Supermámy

Virální hit: Co to je? Miminko vždycky znovu překvapí tekoucí voda

Foto: Shutterstock.com
Sdílej na facebooku
11. července  2016 
 14:00

Chcete se pobavit? Podívejte se na tohle video kolující internetem. Asi osmiměsíční dítě se v něm nechá znovu a znovu překvapit vodou, která mu stéká přes obličej. 

Nikdo nemá tak upřímné a bezprostřední reakce jako malé děti. A je jedno, zda se koukají na zvířata v zoo, projíždějící vlak nebo něco tak běžného, jako je voda z kohoutku. 

Podívejte se na video s miminkem v kuchyňském dřezu. Těžko říct, zda se v něm koupe poprvé, třeba na chalupě, ale zjevně ho vždycky znovu a znovu šokuje, když mu voda zaplaví obličej. Neřeší, kde se voda bere ani jak ji zastavit, prostě se znovu a znovu lekne. 

Miminko znovu a znovu překvapuje tekoucí voda • VIDEO: 

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Takhle doopravdy vypadají Vánoce s malými dětmi!

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku