Nejpovedenější fotografie dětí! Tyhle vyhrály mezinárodní soutěž! | Supermámy

Nejpovedenější fotografie dětí! Tyhle vyhrály mezinárodní soutěž!

Skok, Karen Osdieck, USA, 1. místo v kategorii Silueta
Foto: Borepanda.com
Sdílej na facebooku
19. srpna  2016 
 20:00

Fotit děti je pěkná dřina, a to nejen proto, že jsou neustále v pohybu. Zvláště pokud chcete, aby snímky byly originální a zároveň zachycovaly děti a jejich dětství co nejvěrněji. Inspirací mohou být fotografie, které uspěly v letošním ročníku soutěže B & W Child 2016. Jak už její název napovídá, jde o snímky černobílé.  

Třetí ročník mezinárodní soutěže B & W Child  2016 přinesl zase spoustu povedených a často skvěle výtvarně pojatých snímků dětí všeho věku. Mimochodem, úspěchy v minulých ročnících pomohly některým fotografům k tomu, aby našli odvahu a věnovali se svému koníčku profesně. Web Boredpanda.com přinesl nejlepší snímky, které se umístily na prvních třech místech. 

GALERIE: Podívejte se na vítězné fotografie 

Více informací najdete na blackandwhite.childphotocompetition.com 

Unikátní video: Druhé z dvojčat se narodilo v plodovém vaku

Unikátní video: Druhé z dvojčat se narodilo v plodovém vaku

Záběry z porodu jsou působivé vždycky, ty následující jsou navíc hodně unikátní. Porod dítěte přímo v obalu plodového vaku připadá zhruba na jeden…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Branky, body, kokoti LIVE: Vypnutej Vémola, lhář sexuolog a vězení…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku