Kde všude děti dokážou usnout? V šuplíku, pod postelí nebo na setkání s prezidentem

V šuplíku
Foto: Boredpanda.com
Sdílej na facebooku
20. srpna  2016 
 10:00

Vtipnou sbírku fotografií, které ukazují, že když na dítě přijde spánek, nic ho nezastaví, dali dohromady na webu Boredpanda.com. Děti na snímcích spí v opravdu krokolomných pozicích a můžeme vzít jed na to, že až se proberou, nebude jim na to připadat nic divného. 

Když je malé dítě unavené, dokáže to dát dost hlasitě najevo. A stejně bezprostřední většina z nich je, pokud se jim začnou klížit oči a potřebují spát. Samozřejmě, rodiče, jejichž potomci přes den nezamhouří oči nebo dokážou zabrat jen ve vlastní posteli, tomu věřit nebudou.  

GALERIE: Kde všude si malé děti dokážou ustlat

Tahle přehlídka fotek je každpádně dost výmluvná. A co vaši potomci, kde všude dokázali usnout?

Sdílej na facebooku
Autor: wall

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Branky, body, kokoti: Za covid může sex! Prasák, pro kterého jsou…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku