Ivanka Trump s dětmi na palubě Air Force One: Jak jí to slušelo?

Ivanka s dětmi na letišti v Palm Beach
Foto: Profimedia
Sdílej na facebooku
7. dubna  2017 
 12:59

Ačkoli první dámou USA je Melanie Trump, prezidentova manželka, v mnohém její roli přebírá jeho dcera Ivanka Trump (35). Budí pozornost jak svým vzhledem – podpatky neodkládá zřejmě nikdy – tak aktivitami. Navíc se prezentuje jako vzorná matka tří dětí.

Ivanka Trump je vděčným objektem fotoaparátů, navíc sama zásobuje svět spoustou fotek prostřednictvím Instagramu. Nejnověji ji objektivy zachytily, když s dětmi přiletěla prezidentským speciálem Air Force One do Palm Beach. 

Takhle si hraje s nejmladším synem v Bílém domě:

Benjamínek rodiny Trumpových Theodor James v Bílém domě • VIDEO: 

S manželem Jaredem Kushnerem má tři děti. Nejstarší je dcera Arabella Rose (5), následoval syn Joseph Frederick (3) a loni na jaře přišel na svět nejmladší Theodor James (1). Její manžel, kterého si někdejší modelka vzala v roce 2009, vlastní týdeník The New York Observer a Ivanka kvůli němu konvertovala k judaismu. Jared Kushner (36) se stal členem prezidentova týmu. 

Mimochodem – zdrobnělé slovanské jméno je jejím oficiálním, ale česky na rozdíl od svého bratra Donalda neumí.

 

 

Doktor natočil "něžný" císařský řez. Neuvěřitelné záběry, jaké jste ještě neviděli

Doktor natočil "něžný" císařský řez. Neuvěřitelné záběry, jaké jste ještě neviděli

Někdy jsou ženy po císaři smutné, že dítě neporodily přirozenou cestou, ovšem i císařský řez může být nezapomenutelný. Třeba jako ten, který vidíte…celý článek

Kate a William vybrali školu pro syna (4): Jakou bude mít uniformu?

Kate a William vybrali školu pro syna (4): Jakou bude mít uniformu?

Zatím princ George, syn vévodkyně Kate a jejího manžela Williama, navštěvuje soukromou montessori školku v Norfolku, kam nastoupil v lednu 2016. Od…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: red
Klíčová slova:

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Branky, body, kokoti: Za covid může sex! Prasák, pro kterého jsou…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku