Chytré triky, jak dětem naservírovat jídlo, o které nestojí: Podívejte se! | Supermámy

Chytré triky, jak dětem naservírovat jídlo, o které nestojí: Podívejte se!

Ptáčata
Foto: Anne Widya/Boredpanda
Sdílej na facebooku
27. dubna  2016 
 08:00

O tom, zda dítě nějaké jídlo sní nebo ne, často rozhodne to, jak pokrm vypadá. To dobře ví jedna matka čtyř dětí, která své výtvory zveřejnila na webu Boredpanda.com. Zaměřila se především na vajíčka. Proč ne? Je to skvělý zdroj železa a bílkovin, které dětem chybějí, když moc nejedí maso. 

"Začalo to tím, že jsem se snažila naučit se vařit perfektní vejce natvrdo," líčí Anne Widya. Když se jí to nepovedlo, maskovala nedokonalost vajíček tím, že je na talíři všelijak vtipně upravovala. K tomu používala především mořské řasy nori a další pomůcky, které se používají při přípravě sushi. 

FOTOGALERIE VTIPNÝCH JÍDEL

Dneska už tahle matka čtyř dětí vajíčka umí uvařit skvěle, ale i nadále je dětem servíruje tak, aby je to bavilo, a to k snídani, obědu či večeři. Možná vás zarazí, jak často používá různé párky či salámy, ale to už je na každém, čím se inspiruje a co svým dětem naservíruje. 

Čím chutnější svačina, tím spíše ji dítě sní • VIDEO: 

Sdílej na facebooku
Autor: red
Klíčová slova:

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Takhle doopravdy vypadají Vánoce s malými dětmi!

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku