Nudí vás culíky a copy? Matka napletla dceři na hlavě celou abecedu!

...Y, Z. Matka upletla své dceři z vlasů celou abecedu.
Foto: Babes In Hairland com
Sdílej na facebooku
7. února  2019 
 06:00

Některé holčičky s dlouhými vlasy vykazují neuvěřitelnou trpělivost a pro originální účes jsou schopny vydržet leccos. Devítiletá Bee Potter je toho důkazem: když začala chodit do školky a maminka si lámala hlavu, jak ji česat, přišly na originální nápad! Na hlavě se přece dají uplést písmenka z celé abecedy!

Becky Potter, blogerka ze serveru Babes in Hairland, vždycky ráda česala svou dcerku. I pro malou Bee to vždycky byly hezké chvíle, které s maminkou prožívaly. Když chodila do školky a chystala se do školy, přišla maminka s originálním nápadem.

Místo toho, aby se dívala na Pinterest a nechala se inspirovat účesy ostatních, přišla s vlastním: vypletla holčičce do vlasů celou abecedu. "Obyčejné česání jsme tak trochu povýšily na účesy s učením," směje se Becky.

"Vždycky když jsem jí pletla účes, počítaly jsme, kolik slov na dané písmeno vymyslíme," říká Becky. "Byla to zábava pro obě z nás." Některá písmena svědčí o velké nápaditosti matky a velké trpělivosti dcery. Podívejte se na všechny účesy ve fotogalerii.

 

A pokud vás zajímá, jak se jednotlivé účesy rodily, můžete se podívat na www.babesinhairland.com

Sdílej na facebooku
Autor: is

Diskuse ke článku

.
Video
Branky, body, kokoti: Za covid může sex! Prasák, pro kterého jsou…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku