Videohit: Malý chlapeček sleduje baletní hodinu a zkouší sám tančit | Supermámy

Videohit: Malý chlapeček sleduje baletní hodinu a zkouší sám tančit

Malý chlapeček sleduje baletní hodinu
Malý chlapeček sleduje baletní hodinu
Foto: Facebook.com/New Dance Studios
Sdílej na facebooku
10. dubna  2016 
 06:00

Tenhle malý chlapeček sám ještě nenavštěvuje hodiny tance, podle ohlasu, který jeho video vyvolalo na sociálních sítích, z něj ale roste budoucí hvězda!

Více než čtyř milionů zhlédnutí dosáhlo během pár dní video s malým tanečníkem, které bylo zveřejněno na stránce New Dance Studios z Amsterodamu. Malý chlapec sleduje v zákulisí hodinu tance. Nehodlá ovšem nečinně přihlížet a fascinován výkony tanečnic zkouší baletní prvky sám. Bez jakékoliv průpravy se vrhá na plié a pokračuje dalšími pokusy.

Jeho taneční kreace sice možná nejsou dokonalé, má ale něco, co tanečník musí mít dáno a nikdy si nenacvičí: dokázal si okamžitě získat srdce publika. Podívejte se také na video. Možná, že sledujeme budoucí hvězdu světových scén.

Chlapec sleduje v zákulisí hodinu v New Dance Studios. • VIDEO: 

 

Sdílej na facebooku
Autor: is
Klíčová slova:

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Natočila srdceryvný vzkaz novorozenému synovi. Pak chlapečka dala k…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku