Harper Beckham chodí na nehty, Suri Cruise se líčí stejně jako dcera Katie Price

Módní ikona Victoria Beckham vzala dceru do nehtového studia
Foto: Profimedia
Sdílej na facebooku
15. dubna  2016 
 06:00

Většinou to přijde u každé malé holčičky. Dříve nebo později zatouží po tom, aby měla nalakované nehty nebo namalovanou pusu. A často je úplně jedno, zda se její maminka líčí nebo ne. Zkoušejí to i děti celebrit, ale ne každá taková matka vezme svou dceru do nehtového studia jako módní návrhářka Victoria Beckham. 

"Nemusím nikomu nic vysvětlovat: moje dcera make-up miluje," tak lze shrnout reakci kontroverzní modelky a herečky Katie Price, když se na ni začala valit vlna kritiky za to, jak prezentuje svou osmiletou dceru Princess. Na Instagramu totiž zveřejnila její fotky s výrazným nalíčením. 

Rozruch před několika dny vzbudila také další celebrita, módní ikona Victoria Beckham, která pro změnu vzala čtyřletou Harper do nehtového studia v Beverly Hills, aby ji nechala stejně jako sobě udělat manikúru. 

Podívejte se na dcery slavných do FOTOGALERIE:

Sdílej na facebooku
Autor: red
Klíčová slova:

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Branky, body, kokoti: Za covid může sex! Prasák, pro kterého jsou…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku