Video: Jak to vypadá, když se nejmenší rozhodnou, že vám pomohou s úklidem

Je v pořádku vést děti od malička k tomu, aby vám pomáhaly. I když to většinou znamená, že vám práci spíše přidelají.
VIDEO: Youtube.com/Kyoot Kids
Sdílej na facebooku
1. května  2016 
 06:00

Vést děti k úklidu je správná věc. U nejmenších to ale znamená obrnit se nekonečnou trpělivostí. Podívejte se na video – možná jste na tom u vás doma ještě dobře!

Většina rodičů má podobnou představu: své děti nechají odmalička pomalu a postupně pomáhat v domácnosti. Naučí je dostát svým povinnostem a lásce k pořádku! Toto předsevzetí vezme za své ve chvíli, kdy vám dítě při mytí nádobí vytopí kuchyň a rozbije talíř, který se nějak záhadně přimíchal mezi plastové misky. Nechat děti uklízet znamená vyčlenit si na to čas a obrnit se trpělivostí.

Podívejte se na zkušenosti ostatních rodičů. Prádlo vyházené z polic dopadlo vlastně ještě dobře, to ostatní se malý pomocník z nějakého neznámého důvodu rozhodl donést do koupelny a hodit do toalety. V tuto chvíli nezbývá než doufat, že chybami se člověk učí.

Je v pořádku vést děti od malička k tomu, aby vám pomáhaly. I když to většinou znamená, že vám práci spíše přidelají. • VIDEO: 

Video: Pes bránil chlapce před rodiči, když chtěli, aby vstal do školy

Video: Pes bránil chlapce před rodiči, když chtěli, aby vstal do školy

Začne to se školkou a táhne se to celé dětství. Dá se tomu jen těžko uniknout. O co jde? O ranní vstávání. Jen málokterý rodič nesvádí s dětmi každodenní…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Branky, body, kokoti: Za covid může sex! Prasák, pro kterého jsou…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku