Rodiče si na vlastní kůži vyzkoušeli obří dětský kočárek | Supermámy

Rodiče si na vlastní kůži vyzkoušeli obří dětský kočárek

Jak se vlastně děti cítí, když jezdí v kočárku?
Foto: http://www.contoursbaby.com/
Sdílej na facebooku
21. května  2016 
 14:00

Je to chytrý marketingový tah, ale zároveň to rodičům umožní, aby zjistili, co vlastně jejich malé děti zažívají, když jsou vozeny v kočárku. Věrná replika běžného vozítka pro děti byla k vyzkoušení v Chicagu. 

Jeden by řekl, že malé děti to mají snadné. Nikdo po nich moc nechce a ještě jim projde chování, které by u větších dětí, natož dospělých, bylo nepřípustné. Navíc se nemusí namáhat, světem se vozí v kočárku a rodiče jim dělají osobní řidiče. 

Jenže, je to vůbec pohodlné? To si teď mohl vyzkoušet každý, kdo narazil na obří kočárek, který vyrobila fiorma Contours. Ta jednu svou novinku představila v běžné a zároveň v olbřímí verzi – koupit se nedá, ale je k mání na testovací jízdy. 

Podívejte se do GALERIE na fotografie. 

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.
Video
Proč jsou matky nevyspalé? Noční video odhaluje pravdu!

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku