18 tipů na vaření a rychlé občerstvení pro věčně nestíhající rodiče | Supermámy

18 tipů na vaření a rychlé občerstvení pro věčně nestíhající rodiče

Foto: Shutterstock
Sdílej na facebooku
29. května  2016 
 06:00

Není žádným uměním uvařit něco, co dětem chutná nebo prostě ukojit jejich hlad, když na to máme čas a dost surovin. Umění je to zvládnout, když na vás doléhá časová tíseň a nedostatek inspirace. Posbírali jsme pro vás tipy, které vám tenhle úděl ulehčí a díky nimž připravíte jídlo pro děti za malou chvíli, a ještě bude nápadité. 

I když nemáte čas, nemusí být vaše děti odsouzeny k fast foodu a instantnímu jídlu. Nemusíte používat bramborovou kaši z pytlíku, protože skoro stejně rychle dokážete připravit kaši z opravdových brambor. Podobně dokážete udělat dvanáct toustů se sýrem najednou, ačkoli doma máte jen malý sendvičovač. Jen musíte vědět, jak na to. 

Zkuste triky, které přináší naše FOTOGALERIE.  

Puberta? Zkuste naučit dospívající děti jíst zdravě • VIDEO: 

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.
Video
Branky, body, kokoti LIVE: Vypnutej Vémola, lhář sexuolog a vězení…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku