Kate s Georgem a Charlotte vyrazila na koňské závody: Jak jim to slušelo?

Foto: Profimedia.cz
Sdílej na facebooku
1. června  2016 
 14:00

Když dojde na společenské události, musí na ně i George a Charlotte. Jejich rodiče Kate a William je během minulého víkendu vzali na koňské závody v King's Lynn v anglickém Norfolku. Neformální oblečení jen podtrhlo odpočinkový ráz celé záležitosti. 

Džíny a trekové boty. Takové oblečení zvolila vévodkyně Kate na setkání s přáteli během závodů v parkuru, které se o víkendu konaly pouhou půlhodinu jízdy od jejich rodinného domu v Anmeru. Mezi rodinnými přáteli jsou na fotografiích vidět například Williamův spolužák a jeho manželka Laura Marsham, s nimiž si užili piknik i fandění svým favoritům. 

Fotografie najdete ve FOTOGALERII.

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.
Video
Branky, body, kokoti: Za covid může sex! Prasák, pro kterého jsou…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy