Novy clanok | Supermámy

Takové normální mateřství očima vtipné výtvarnice: Co bolí více než porod?

Nejhorší bolest hned po porodu! Když šlápnete bosou nohou na nějakou z hraček vašeho dítěte.
Foto: www.mamailustrada.com
Sdílej na facebooku
27. června  2016 
 12:00

Argentinská výtvarnice Natalia Sabransky má malého syna Santiaga a spoustu docela vtipných postřehů k tomu, co to vlastně je mateřství. Zachytila je pomocí dvacítky komiksových ilustrací, které zveřejňuje na svém blogu a Facebooku. 

"Můj syn a můj manžel," odpovídá Natalia Sabransky na otázku, kdo je pro ni největší inspirací. Dva a půl roku starý syn Santiago spolu s manželem Gastonem tvoří její malou rodinu, jejíž příhody zachycuje mimo jiné kvůli tomu, aby si i ostatní matky uvědomily, že nejsou na péči o malé děti úplně samy. A že matky na celém světě zažívají podobné věci.  

Její obrázky i zajímavé články najdete ve španělštině na webu www.mamailustrada.com, stejně jako na jejím Facebooku.

Web boredpanda.com její vtipné obrázky přeložil do španělštiny. Naše FOTOGALERIE vám je ukáže s českými popisky. 

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Takhle doopravdy vypadají Vánoce s malými dětmi!

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku