Herečka Anne Hathaway: Po porodu mi nejsou moje džíny, no a?

Anne Hathaway
Foto: Instagram/@annehathaway
Sdílej na facebooku
11. srpna  2016 
 08:00

Zatímco některé celebrity se tváří, že je normální měsíc po porodu vážit tolik jako v době početí, herečka Anne Hathaway se tak vážně nebere. Tenhle týden dala na svůj Instagram fotku, na které rozstříhala své džíny, protože jí ani několik měsíců po porodu nesedí. 

"Není žádná ostuda, když člověk během těhotenství přibere a po něm nezhubne tak rychle, jak si představoval," napsala herečka Anne Hathaway na svůj Instagram a přidala fotku kalhot, které rozstříhala. Vyrobila si z nich kraťasy, protože jinak je na sebe nenatáhne. 

GALERIE: Podívejte se na herečku v době těhotenství a po porodu

Herečce se letos koncem března narodil syn Jonathan Rosebanks, jeho otcem je její manžel Adam Shulman. Herečka, která se proslavila například ve filmech Deník princezny, Ďábel nosí Pradu, Alenka v říši divů či Bídníci, vždycky mluvila o tom, že chce mít děti. Vdala se v roce 2012 po čtyřleté známosti. 

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.
Video
Branky, body, kokoti: Za covid může sex! Prasák, pro kterého jsou…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku