Johnny Depp, David Beckham a další slavní, kteří mají tetování kvůli dětem

David Beckham má několik tetování věnovaných svým dětem.
Foto: Instagram.com
Sdílej na facebooku
30. srpna  2016 
 06:00

Ozdobit si tělo nějakou tou malůvkou není mezi slavnými ničím zvláštním. Kteří z nich se rozhodli nechat si vytetovat obrázek či nápis na počest svých dětí?

Adele, Johnny Depp nebo David Beckham si chtějí dennodenně připomínat lásku ke svým ratolestem. Slavnému fotbalistovi ale možná za chvíli už dojde prostor, jeho tělo zdobí už přes čtyřicet tetování.

Najdete mezi nimi i ta, která věnoval svým dětem: Buster – přezdívka pro jeho prvorozeného syna Brooklyna, Pretty Lady Harper  – Krásná žena Harper pro jeho pětiletou dcerku, na dlaň si nechal vytetovat její kresbu postavičky.

Adele má za uchem vytetované písmeno "A", které označuje jméno jejího synka Angela. Na hřbetech obou rukou má Adele ještě další dvě tetování: Angelo na jednom a na druhém Paradise (ráj). Jako v ráji se totiž díky malému Angelovi cítí!

Na další "kérky" slavných se podívejte ve fotogalerii!

Sdílej na facebooku
Autor: luh

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Branky, body, kokoti: Za covid může sex! Prasák, pro kterého jsou…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku