Proč chodí muži do hospody a proč je někdy fajn jim to dopřát

Foto: Shutterstock.com
Sdílej na facebooku
31. srpna  2016 
 14:00

Jde občas váš muž s kamarádem do hospody? Sláva, dost možná ušetříte za manželskou poradnu a ještě máte čas dělat pro změnu něco svého. Když to nepřehání, není jediný důvod mu to vyčítat. Spíše naopak. 

Někteří muži chodí do hospody občas, někteří dodržují pravidelný den v týdnu, na který si nenechají sáhnout. Nevynechají, ani když máte zrovna termín porodu, přijela tchýně nebo vás bolí zub. Nejdřív budete nadávat, vztekat se, posílat zlověstné esemesky, později rezignujete a po letech ho budete na to pivo posílat.

Nevozte děti do 13 let v autě vepředu, i když mají metr a půl: Je to nebezpečné!

Nevozte děti do 13 let v autě vepředu, i když mají metr a půl: Je to nebezpečné!

Spousta dětí se nemůže dočkat toho, až budou měřit metr a půl, aby jim rodiče dovolili sedět v autě vepředu místo ježdění v sedačce vzadu. Další děti…celý článek

Proč tohle dělá? Je to muž. Vstoupí do vašeho života a přinese víc potíží, než kolik jich dokáže vyřešit. Leží na něm celá tíha světa. Všichni po něm něco chtějí. Šéf v práci, vy na něj vychrlíte sprchu otázek hned ve dveřích. Proč tohle udělal a tamto neudělal. A když to udělal, proč to udělal? S kamarády u piva je pohoda. Oni prostě kouknou a vědí. Nikdo se na nic neptá. Mluví se, když se chce. S přáteli prokonzultuje cenné postřehy ohledně politiky, sportu, nekonečnosti vesmíru.

Vy zase na kurzech pečete makronky, učíte se vyrábět náušnice, a to může být ztráta času z jeho pohledu. Otázkou zůstává, jak často je akorát či moc. Kdyby bylo na něm, tak každý den, vy byste doporučovala jednou za měsíc? Najít kompromis není jednoduché.

Zajímá vás, jak s mužem řešit jeho návštěvy hospody? Čtěte ZDE

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Zobrazit domovskou stránku