Šokující fotky: Pupeční šňůra coby materiál, z něhož vznikají módní doplňky | Supermámy

Šokující fotky: Pupeční šňůra coby materiál, z něhož vznikají módní doplňky

...
Foto: Instagram/Pinterest
Sdílej na facebooku
22. září  2016 
 06:00

Pokud jste si mysleli, že pojídáním placenty už všechny neobvyklé poporodní aktivity skončily, jste na omylu. Na sociálních sítích se začaly objevovat fotografie instalací, které coby materiál využívají pupeční šňůry. 

 

Na Instagramu a Pinterestu se najde ledacos. Třeba kreativní návrhy vznikající díky pupeční šňůře, samozřejmě vlastní. Můžete vidět nejrůznější srdce se jménem dítěte, tvary, symboly či módní doplňky. Pupeční šňůra se nejdřív vytvaruje do požadovaného tvaru, pak se peče na mírném ohni a nakonec se nechá zaschnout.

Chcete vyhrát třicet tisíc korun? Přihlaste své zlatíčko do soutěže. 

Ženy, autorky těchto děl, se hájí, že je to skutečně jediný a jedinečný způsob, jak přijmout nový život, který stvořily uvnitř svého těla. Jak se vám tenhle umělecký trend líbí? Není to už příliš?

Dětské svačinky úplně pohořely! 16 z 20 výrobků byste dětem dávat neměli

Dětské svačinky úplně pohořely! 16 z 20 výrobků byste dětem dávat neměli

Klasickou sušenku byste dětem nekoupili, ale malou tyčinku, často s mlékem, určenou speciálně pro děti ano? Protože určitě musí být mnohem vhodnější?…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: aši

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Dvojčata (2) dokonale předvádějí úvodní scénu z Ledového království

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku