Jaké podprsenky se nosí? Pudrové, modré i červené, tělové jsou na ústupu | Supermámy

Jaké podprsenky se nosí? Pudrové, modré i červené, tělové jsou na ústupu

Trendy v podprsenkách: Zapomeňte na tělovou barvu, letí pudrová, modrá i červená
Foto: Igor Hellebrandt/ BPŽ
Sdílej na facebooku
5. června  2017 
 12:00

Ráda byste si koupila novou podprsenku, která bude pohodlná, krásná, bude vásm slušet a ještě navíc bude trendy? Řiďte se radami Michaely Vlčkové z obchodu se spodním prádlem La Marque. Jaké střihy a barvy jsou podle ní letos in? 

Nové kolekce spodního prádla se objevují dvakrát až čtyřikrát do roka. Nicméně, pojetí a vzhled se nemění až tolik, jako je tomu u běžného oblečení, a trendy nebývají až tak výrazné. Letos v létě je nejvíce v módě krajková vyztužená podprsenka, která prsa drží lépe než podprsenka s kosticemi. Na léto je ideální, jelikož mnohem lépe dýchá.

Podprsenková revoluce aneb vše, co potřebujete vědět, na jednom místě! 

Co se týká barev, tělová barva je na ústupu, objevují se barvy, které jsou stále světlé, ale více sexy. Tělovou barvu nahrazují barvy pudrové, meruňkové a ústřicové. Tyto barvy stále nejsou pod oblečením vidět, takže splňují stejnou funkci jako barva tělová, ale zároveň jsou mnohem více sexy, jelikož rozsvítí vaše tělo. Odbornice říká, že letos letí ještě další barvy, a to zejména červená a modrá, kterou naleznete ve všech odstínech, na jaké si vzpomenete.

Kupte si podprsenku se slevou díky slevovým kupónům!

Spodní prádlo je součástí oblečení, takže se nic nestane, pokud bude vykukovat. Podprsenka se může ukázat v dekoltu, u lodičkového výstřihu mohou být vidět ramínka nebo může vykouknout část podprsenky u topů s volnějšími průramky. Nikdy není cílem to, aby se objevoval třeba celý košíček, naopak rafinovaně by se měla objevit jen část podprsenky – jako krajka nebo ramínka.

Jak postupovat při výběru podprsenky? To zjistíte v našem videu.

Nosíte správnou velikost podprsenky? Přesvědčte se o tom • VIDEO: 

Sdílej na facebooku
Autor: Markéta Tošnarová

Diskuse ke článku

.
Video
No fuj, žena po porodu! Reklama, která se nesměla objevit v přenosu…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku