Valentýnský tip: Vyrobte si voňavé levandulové srdíčko | Supermámy

Valentýnský tip: Vyrobte si voňavé levandulové srdíčko

Dílnička: Jak si vyrobit voňavé valentýnské srdíčko
VIDEO: Maminka.cz, Supermámy.cz/Karel Dlabač
Sdílej na facebooku
13. února  2018 
 06:00

Slavíte svátek zamilovaných a rádi byste někoho potěšili valentýnským dárkem? Máme pro vás skvělý tip: vyrobte voňavé valentýnské srdíčko s levandulí. Krásně provoní obdarovanému skříň s oblečením. A zapojit můžete i děti. Je to jednoduché.

Co budete potřebovat:

  • kousek filcu nebo fleecu
  • nůžky
  • vatu
  • bylinky podle vlastních preferencí (my jsme zvolili levanduli)
  • jehlu
  • nit

Postup:

Podle předem připravené šablony nebo přímo od oka si nakreslete na kousek filcu dvě srdíčka. Ta vystřihněte a část přišijte k sobě. Poté je vycpěte kouskem vaty, doplňte bylinkami a zapošijte.

Poté obstříhejte srdíčko dokola a vzniklé třásničky zauzlíkujte. A je hotovo!

Na celý postup se podívejte v našem videu.

Král & král & rodina: Dětská knížka o tom, že kluci mohou žít s klukama a holky s holkama

Král & král & rodina: Dětská knížka o tom, že kluci mohou žít s klukama a holky s holkama

Dobrých dětských knih není nikdy dost. Nejlepší je, když se potká obsah se zpracováním i výtvarným provedením. To se před časem povedlo s knížkou Princ…celý článek

7 nečekaných způsobů, jak malé dítě vyznává lásku rodičům

7 nečekaných způsobů, jak malé dítě vyznává lásku rodičům

Chvíli, kdy vám vaše ratolest poprvé řekne, že vás má ráda, si pamatujete celý život. Do srdce se vám ale vryje spousta dalších okamžiků, děti totiž…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: kog

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Děti vám to řeknou: Maminka roku umí vafle, krupicovou kaši i …

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku