Velký test autosedaček: Britax Römer opět boduje

Velký test autosedaček: Britax Römer opět boduje
Autosedačky Britax Romer si porotu získlay díky designu a vysoké bezpečnosti.
Foto: BABY DIREKT
Sdílej na facebooku
5. listopadu  2018 
 00:00

Prestižní magazín dTest se na podzim zaměřil na autosedačky. Důkladným testováním prošlo dvanáct modelů z různých kategorií. Nejlepší hodnocení opět získaly autosedačky německé značky

Nejvíc bodů za bezpečnost

Autosedačky Britax Römer porotu oslnily především bezpečností. Jako jednu z nejbezpečnějších autosedaček na trhu v kategorii pro děti od jednoho do čtyř let redakce označila autosedačku Swingfix M i-Size (76%, hodnocení dobře).
V kategorii do 18 měsíců si první příčku rozdělily tři modely, dva z nich jsou z dílny Britax Römer. Jedná se o autosedačky Britax Römer Baby-Safe2 i-Size v kombinaci se základnou i-Size (76%, hodnocení dobře, 9580 Kč) a i-Size Flex (76%, hodnocení dobře, 9490 Kč). Z dalších značek pak získala stejně vysoké hodnocení pouze autosedačka Joie i-Level (76%, hodnocení dobře, 6790 Kč). Podrobné výsledky testu najdete zde.

Nárazový test
Nárazový test
Autor: BABY DIREKT

Německá kvalita

“Autosedačky Britax Römer patří dlouhodobě mezi nejbezpečnější na trhu. Je to především díky důslednému testování při vývoji všech modelů, které probíhá přímo v Německu v sídle firmy. Jsme rádi, že to potvrzují i tuzemské a zahraniční nezávislé testy,” vyjádřil se k výsledkům Lukáš Fiala, spolumajitel firmy Baby Direkt, která je výhradním distributorem produktů Britax Römer pro Českou a Slovenskou republiku. Jak testování probíhá si můžete přečíst v reportáži přímo z nového crashtestového střediska Britax Römer v Německém Leipheimu.

Autosedačky Britax Römer v letošním roce získaly skvělé hodnocení a první příčky v mnoha kategoriích také v testování největší automobilové asociace v Evropě ADAC.

Jaké jsou nejlépe hodnocené modely?

Sedačka SWINGFIX M i-SIZE je vhodná pro děti od 61 do 105 cm (3 měsíce až 4 roky). Díky tomu, že je na pevno umístěná v isofixové základně, se nemusíte bát, že byste autosedačku v autě špatně připoutali. Základna vám díky bezpečnostní signalizaci nedovolí udělat chybu.

Autosedačka SWINGFIX i-SIZE kromě testovani ADAC splňuje také přísnou švédskou bezpečnostní normu.
Autosedačka SWINGFIX i-SIZE kromě testovani ADAC splňuje také přísnou švédskou bezpečnostní normu.
Autor: BABY DIREKT

Otáčení sedačky o 90° vám usnadní i připoutání dítěte, bez problémů můžete zkontrolovat, zda jste pás správně dopnuli. Kromě bezpečnostních vlastností ohromila autosedačka porotu dTestu, ale také porotu ADACu svým moderním designem. Jízda s touto autosedačkou tak není jen bezpečná, ale i stylová.

BABY-SAFE2 i-SIZE byla navržena tak, aby vyhověla nové bezpečnostní normě ECE R129 (i-Size) a je vhodná pro novorozence a děti do 15 měsíců nebo 83 cm výšky. Dětská autosedačka je vybavena vložkou pro novorozence, která zajistí dodatečnou ochranu a pohltí energii v případě nárazu. Vložka může být odstraněna a hlavová opěrka lze přizpůsobit tak, aby poskytla více prostoru rostoucímu dítěti.

BABY SAFE 2 i-SIZE patří mezi nejbezpečnější autosedačky v kategorii "vajíček" pro nejmenší děti.
BABY SAFE 2 i-SIZE patří mezi nejbezpečnější autosedačky v kategorii "vajíček" pro nejmenší děti.
Autor: BABY DIREKT

BABY-SAFE2 i-SIZE je vybavena patentovanou technologií polohy vleže, která je stejně bezpečná jako vzpřímená poloha v sedě. Díky FLEX BASE BABY-SAFE i-SIZE můžete polohu vleže ještě více přizpůsobit potřebám dítěte.

Sdílej na facebooku

Diskuse ke článku

.

Související články

Video

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku