Tohle je realita! Matka fotila den s kojencem pomocí selfie tyče

Dobré ráno, den právě začíná. Někdy v devět, ale někdy už v pět. Jak se miminku chce.
Foto: Skorobogatova Julija/Boredpanda.com
Sdílej na facebooku
6. srpna  2020 
 06:00

"Vždyť to nic není, jen hlídáš dítě!" řekl jeden známý téhle matce a ona se rozhodla, že mu to ukáže. A ukázala. Celý den fotila sebe a svou malou dceru pomocí mobilu na selfie tyči, aby nejen on viděl, že se od rána do večera nezastaví, a že ji navíc malé dítě doprovází i na záchod nebo do koupelny. 

Víte, jak matka na mateřské dovolené pozná víkend od všedního dne? Podle toho, že potká svého manžela doma i v době, kdy by měl být v práci, a nevidí ho jen brzy ráno a pozdě večer. Přesně tohle na internet sarkasticky napsala Moskvanka Julija Skorobogatova a zveřejnila přes dvě desítky fotografií, které dokládají, jak vypadá její den s malou dcerou Vasilisou. 

"Jasně, jsem na mateřské a nemusím celý den nic dělat. Ale je to pro mě těžké," říká, ačkoli zároveň přiznává, že to samozřejmě má i své výhody. Nemusí pětkrát týdně vstávat skutečně brzy ráno do práce, harcovat se přecpaným metrem nebo trčet v dopravní zácpě a pracovat v kanceláři, kde ji to netěší. "Jsem prostě doma a nic z toho dělat nemusím. Jaká radost," napsala na web boredpanda.com ironicky. 

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články

Video

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku