Jsi nejlepší! Žena děkuje přítelkyni bývalého muže za to, jak se stará o jejich dceru

Matka děkuje přítelkyni bývalého muže, že se stará o jejich dceru
Foto: Facebook
Sdílej na facebooku
22. listopadu  2016 
 10:00

Američanka Audrey Nicole udělala něco, co není moc obvyklé. Na Facebooku zveřejnila nadšené poděkování určené nové přítelkyni bývalého přítele, s nímž má čtyřletou dceru. Audrey jí děkuje za to, že se o malou Riley stará, kupuje jí dárky a věnuje se jí, jako kdyby byla její vlastní. "Proč je většina žen vůči ostatním ženám v podobné situaci tak žárlivá a naštvaná?" ptá se. 

Je jasné, že když muž odejde od rodiny k jiné ženě, vztahy nebudou nejlepší. Ale napjaté bývají, i když se původní vztah rozpadne z jiné příčiny a muž či žena si najdou nové partnery až později. 

Audrey Nicole se rozhodla to změnit a tvrdí, že ona sama vůči Whitney, nové partnerce svého expřítele, žádnou zášť necítí. Naopak! 

GALERIE: Podívejte se na aktéry příběhu

"Tohle je přítelkyně otce mé dcery. Je nejlepší! Jsem za ni ohromně vděčná, protože když je holčička na návštěvě u táty, živí ji, pečuje o ni, kupuje jí dárky a v podstatě se o ni stará jako o vlastní," napsala Audrey na Facebook, přičemž její status se prostřednictvím stránky Love What Matters začal bleskově šířit mezi lidmi a vzbudil spoustu většinou nadšených reakcí. 

Doporučuje, aby se matky nesnažily nové partnerky otců svých dětí zapudit a aby je neodstrkovaly, když se snaží podílet se na péči o jejich děti. "Dítě může mít dvě maminky," tvrdí dokonce. To už nám přijde trochu silné tvrzení, stejně jako se nikdy nedá vyloučit riziko, že se nová partnerka bude snažit přetáhnout děti na svou stranu a "přečíslit" jejich matku. 

Ale Audrey se toho nebojí. O několik dní později to potvrdila její slova, kterými na svém facebookovém profilu děkovala za reakce na původní status. Podle ní je láska důležitější než všechny animozity mezi lidmi. "Čím více lásky bude dítě kolem sebe mít, tím bude šťastnější," míní. 

70 fotek porodů, které ukazují ženskou sílu: Něha, bolest, emoce a láska!

70 fotek porodů, které ukazují ženskou sílu: Něha, bolest, emoce a láska!

Narození dítěte patří k nejsilnějším životním okamžikům. Dokládají to i záběry z těchto momentů, které pořizují otcové miminek, porodní asistentky…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Branky, body, kokoti: Za covid může sex! Prasák, pro kterého jsou…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku