Táta vytvořil pro své dcery dodávku snů. O víkendech s nimi vyráží na cesty

Ve štěstí je nezastavil ani rozvod rodičů! Vynalézavý tatínek postavil svým holčičkám dodávku snů.
Foto: Profimedia
Sdílej na facebooku
13. listopadu  2017 
 06:00

Přestože se rodiče Paige a Quinn rozvedli, jejich tatínek se pro ně snaží vymýšlet nezapomenutelná dobrodružství. Naposledy koupil dodávku, kterou upravil, a každý společný víkend se svými dcerami vyráží na cesty.

Duhová světla a zářivě žlutá lednička, ne, není to úplně chlapská dodávka. Rozvedený táta a  manažer hollywoodských hvězd Sean Elliot z Los Angeles koupil toto auto a přetvořil jej, aby s ním mohl podnikat víkendová dobrodružství se svými dvěma dcerami - desetiletou Paige a sedmiletou Quinn.

Dodávku zakoupil o Velikonocích 2016 a do června ji zrekonstruoval, aby holčičky překvapil. A povedlo se. Dívky pojmenovaly auto Moohah a opravdu si ji zamilovaly.

"Vyrostl jsem v Montaně a spojení s přírodou je pro mě velice důležité," říká Sean Elliot a je rád, že to tak mají i jeho dcery. "Paige miluje horolezectví, turistiku a kempování. Quinn je takový pytel blech s nejdivočejšími představami na světě," dodává.

O podobě dodávky měli ale každý jinou představu. Zatímco Sean si představoval interiér v provedení v tmavém dřevu, holčičky si prosadily bílou a barvy. "Mé představy o surovém dřevu ustoupily přání dcer. Chtěl jsem nerezovou ledničku, ale Paige si přála jasně žlutou. Quinn zase uchvátila duhová světla v Disneylandu, tak jsme je sem také zabudovali," říká otec dvou dcer s tím, že přestavba dodávky je hodně naučila. Třeba ustoupit ze svých požadavků a dělat kompromisy.

"Moohah se stala pohodlným, útulným, plážovým domečkem pro panenky zevnitř a drsnou, nadupanou dodávkou 4x4 zvenku," směje se Sean.

Muž se neskutečně lekl vlastní dvouleté dcery:

Muž se neskutečně lekl vlastní dvouleté dcery. • VIDEO: 

 

Sdílej na facebooku
Autor: kog

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Branky, body, kokoti: Za covid může sex! Prasák, pro kterého jsou…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku