Táta vytvořil pro své dcery dodávku snů. O víkendech s nimi vyráží na cesty | Supermámy

Táta vytvořil pro své dcery dodávku snů. O víkendech s nimi vyráží na cesty

Ve štěstí je nezastavil ani rozvod rodičů! Vynalézavý tatínek postavil svým holčičkám dodávku snů.
Foto: Profimedia
Sdílej na facebooku
13. listopadu  2017 
 06:00

Přestože se rodiče Paige a Quinn rozvedli, jejich tatínek se pro ně snaží vymýšlet nezapomenutelná dobrodružství. Naposledy koupil dodávku, kterou upravil, a každý společný víkend se svými dcerami vyráží na cesty.

Duhová světla a zářivě žlutá lednička, ne, není to úplně chlapská dodávka. Rozvedený táta a  manažer hollywoodských hvězd Sean Elliot z Los Angeles koupil toto auto a přetvořil jej, aby s ním mohl podnikat víkendová dobrodružství se svými dvěma dcerami - desetiletou Paige a sedmiletou Quinn.

Dodávku zakoupil o Velikonocích 2016 a do června ji zrekonstruoval, aby holčičky překvapil. A povedlo se. Dívky pojmenovaly auto Moohah a opravdu si ji zamilovaly.

10 pravidel, která můžou pomoci dětem překonat rozvod rodičů

10 pravidel, která můžou pomoci dětem překonat rozvod rodičů

Není nijak překvapivé, že rozvod rodičů nesou děti těžce. Představíme vám několik pravidel, s nimiž můžete touto obtížnou situací projít v co nejmenším…celý článek

"Vyrostl jsem v Montaně a spojení s přírodou je pro mě velice důležité," říká Sean Elliot a je rád, že to tak mají i jeho dcery. "Paige miluje horolezectví, turistiku a kempování. Quinn je takový pytel blech s nejdivočejšími představami na světě," dodává.

O podobě dodávky měli ale každý jinou představu. Zatímco Sean si představoval interiér v provedení v tmavém dřevu, holčičky si prosadily bílou a barvy. "Mé představy o surovém dřevu ustoupily přání dcer. Chtěl jsem nerezovou ledničku, ale Paige si přála jasně žlutou. Quinn zase uchvátila duhová světla v Disneylandu, tak jsme je sem také zabudovali," říká otec dvou dcer s tím, že přestavba dodávky je hodně naučila. Třeba ustoupit ze svých požadavků a dělat kompromisy.

"Moohah se stala pohodlným, útulným, plážovým domečkem pro panenky zevnitř a drsnou, nadupanou dodávkou 4x4 zvenku," směje se Sean.

Muž se neskutečně lekl vlastní dvouleté dcery:

Muž se neskutečně lekl vlastní dvouleté dcery. • VIDEO: 

Prázdniny u mámy, prázdniny u táty. Jak to snášejí děti po rozvodu?

Prázdniny u mámy, prázdniny u táty. Jak to snášejí děti po rozvodu?

V rodinných vztazích je málo tak výbušných a zároveň citlivých témat, jako je rozhodování o tom, s kým děti rozvedených rodičů stráví prázdniny. Někde…celý článek

Matka říká o nové přítelkyni svého ex: „Je úžasná bonusová máma pro mou dceru!"

Matka říká o nové přítelkyni svého ex: „Je úžasná bonusová máma pro mou dceru!"

Nikdy není snadné kombinovat rodiny, kde si každý z partnerů po rozchodu nebo rozvodu najde nové partnery. Někdy jsou kontakty nemožné, jindy snazší…celý článek

I po rozvodu se rodiče se synem společně fotí. Proč to dělají?

I po rozvodu se rodiče se synem společně fotí. Proč to dělají?

Poprvé se Victoria Baldwin a Adam Dyson vyfotili společně, když Victoria čekala jejich syna Bruce. To bylo v roce 2013. Tehdy se rozhodli, že ze společného…celý článek

 

Sdílej na facebooku
Autor: kog

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Proč jsou matky nevyspalé? Noční video odhaluje pravdu!

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku