Marie Mrňávková je Maminkou roku! Kdo zvítězil mezi blogerkami, hrdinkami a podnikatelkami?

Uprostřed absolutní vítězka Marie Mrňávková, spolu s patronkami soutěže, šéfredaktorkou časopisu Maminka Alicí Rossi  a generální ředitelkou vydavatelství Czech News Center Libuší Šmuclerovou
Foto: Jan Přibylský
Sdílej na facebooku
15. října  2019 
 20:00

Byly to napínavé týdny a měsíce, po které jsme sledovali soutěžící v Mamince roku. Od úterního večera už víme, kdo to vyhrál - absolutní vítězkou se stala Marie Mrňávková z Kamenického Šenova. 

Marie Mrňávková, maminka čtyř dětí, se po rozvodu rozhodla, že začne podnikat a ze svého koníčka udělá podnikatelský plán. I když to nebylo i vzhledem k její nemoci lehké, z jejích ručně vyráběných hraček brodita se stal fenomén. Její příběh si můžete přečíst ZDE a s vítězkou MÁME I ROZHOVOR.

Tohle je Maminka roku 2019! Vítězkou je Marie Mrňávková • VIDEO: 

Cenu Mamince roku 2019 předali Libuše Šmuclerová, generální ředitelka a předsedkyně představenstva mediálního domu CZECH NEWS CENTER, a Lukáš Fiala, majitel a jednatel společnosti FUN BABY.cz.

Tamara Klusová: Čtvrté dítě si umím představit, spíš bych si ho ale osvojila

Tamara Klusová: Čtvrté dítě si umím představit, spíš bych si ho ale osvojila

Děti potřebují mámu co možná nejdéle, tvrdí zpěvačka a trojnásobná máma Tamara Klusová (31), která je právem patronkou soutěže Maminka roku. Sama čtvrté…celý článek

„Máme za sebou opět velmi emotivní večer plný silných životních příběhů všech devíti finalistek. Tolik pozitivní energie pro mě bylo opět důkazem, že projekt Maminka roku má smysl a může pomoci dalším ženám – maminkám, dodat jim sílu bojovat, nevzdat se a jít si za svým cílem,“ komentovala slavnostní galavečer v pražské restauraci SOHO šéfredaktorka časopisu Maminka Alice Rossi.

Podívejte se na Maminku roku! 

Maminka roku 2019 - Marie: Chci povzbudit samoživitelky • VIDEO: 

Tohle jsou naše blogerky, hrdinky a podnikatelky

Krom celkové vítězky soutěže Maminka roku 2019 vyhlásila včera porota i vítězky jednotlivých kategorií, v nichž se soutěžilo.

Nejlepší Maminkou blogerkou se stala Iveta Sochorová - jak říká, nikdy by nebyla blogerkou, kdyby se jí nenarodila dcera s Downovým syndromem. Nezhroutila se z toho a píše o tom na blogu sarinhlas.com Na druhém místě v této kategorii skončila Aneta Folberger, třetí Jana Říhová.

Titul Maminka hrdinka vybojovala Andrea Chaloupková. Tahle máma se nenechá ničím zastrašit. Ani rakovinou. Bojuje s takovou silou a energií, která je nesmírně inspirativní. Navíc pomáhá dalším onkologickým pacientům. Za ní se umístily na druhém místě Iveta Petrovická a na třetím Denisa Binderová.

ZÁZNAM CELÉHO GALAVEČERA NAJDETE ZDE

Mezi maminkami podnikatelkami nakonec vyhrála Gábina Hrdina. Miluje dřevo a udržitelné věci. Když se na mateřské rozhodovala, co dál, přišel skvělý nápad – začít vyrábět houpací prkno. To později dostalo název Utukutu. Druhá mezi podnikatelkami skončila Marie Mrňávková, třetí Monika Rummler.

Porota strávila s devíti finalistkami celý den, aby je co nejlépe poznala i osobně a jak dokládají fotky ze snídaně, setkání to bylo velmi příjemné. Celým večerem provázel moderátor Vojtěch Bernatský, o hudební zpestření se postaral Tomáš Klus.

Soutěž Maminka roku letos podruhé vyhlásil časopis Maminka, aby tak ocenil ženy – maminky, které jsou nejen skvělými mámami, ale i inspirací pro všechny ostatní v tom, co dělají, jaké jsou a co dokázaly.

A příští jaro další kolo! 

Na galavečeru v pražské restauraci Soho si vyvrcholení celé soutěže užilo všech devět finalistek s rodinami a s nimi i celá redakce časopisu Maminka, včetně partnerů soutěže a pozvaných hostů.

„Pevně doufám, že budeme dál s naší soutěží Maminka roku pokračovat i v příštím roce a už teď se těším na další desítky emotivních a silných příběhů. Děkuji všem maminkám, které do soutěže šly a díky tomu se staly velkou inspirací pro spoustu dalších maminek,“ uvedla šéfredaktorka Maminky Alice Rossi.

Další ročník soutěže Maminka roku bude časopis Maminka vyhlašovat v březnu 2020.

Marika Šoposká: Být mámou a dělat byznys je jako mít dvě práce najednou

Marika Šoposká: Být mámou a dělat byznys je jako mít dvě práce najednou

Marika Šopovská (29) se snaží těhotenství prožívat naplno a užít si každičký den. Moc dobře ví, že těhotenství bez komplikací není samozřejmostí. Mateřství…celý článek

Nechci být fanatik, a to v ničem, říká těhotná Andrea Růžičková

Nechci být fanatik, a to v ničem, říká těhotná Andrea Růžičková

Od té doby, co jsem máma, má pro mě smysl ráno vstávat, říká herečka Andrea Kerestešová Růžičková (35), která je zároveň patronkou soutěže Maminka…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články


Zobrazit domovskou stránku