Končíme! Princ William už žádné další dítě nechce, svěřila se Kate. Proč?

Neformální setkání, leden 2020
Foto: Profimedia
Sdílej na facebooku
11. února  2020 
 12:00

Ke třem potomkům královského páru už nejspíše žádné dítě nepřibude. Kate a William zůstanou u tří dětí: synů George a Louise a dcery Charlotte. Vévodkyně to teď potvrdila veřejně, a mimo jiné tak utnula spekulace, zda snad není v jiném stavu. 

"Nemyslím si, že William chce ještě další děti," nechala se slyšet vévodkyně Kate během nedávné akce, na níž se v britském Bradfordu setkali s regionálními politiky. Tématem setkání bylo mimo jiné zaměstnávání mladých lidí, a tak došlo i na hovory o dětech. 

Zdá se, že slavní rodiče mají plné ruce práce s šestiletým princem Georgem, čtyřletou princeznou Charlotte a ročním princem Louisem.

Nebude to však zřejmě jen Williamovo rozhodnutí, mohou za tím stát i zdravotní důvody. Vévodkyně během těhotenství opakovaně trpěla hyperemesis gravidarum, mimořádně těžkými těhotenskými nevolnostmi, které vyžadují hospitalizaci. 

Už dnes mají manželé rodinu větší než většina členů královské rodiny – v této generaci jsou obvyklí jen dva potomci. Williamův bratr Harry má zatím jen jednoho. 

Sám William pochází ze dvou dětí, Kate má dva sourozence: sestru Pippu a bratra Jamese. 

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články

Video

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku