Charlotte slaví 5. narozeniny! Takhle jí to sluší na fotkách od mámy

Už jí je pět!
Foto: Profimedia.cz
Sdílej na facebooku
2. května  2020 
 06:00

Kolem královské rodiny je poslední dobou pořádně rušno. Všechna pozornost se tentokrát soustředila na roztomilou princeznu Charlotte, která právě tuto sobotu – 2. května – slaví své páté narozeniny. Nechybí tradiční narozeninová fotka od matky Kate. 

Už se stalo tradicí, že Kensingtonský palác zveřejňuje u příležitosti narozenin fotky dětí, které pořizuje sama jejich matka – vévodkyně Kate. Nestihla to jen jednou – když byly Charlotte tři a Kate krátce před tím porodila prince Louise. 

Čeká Charlotte obvyklý osud prostředních dětí? Tedy těch, které mají nejméně fotek? Sourozenecká konstelace v královské rodině by tomu napovídala. Ale zatím to tak rozhodně nevypadá, protože Charlotte je malá komediantka, kterou je radost fotit. 

Komu je malá Charlotte podobná? 

Zatímco první rok dva to vypadalo, že malá princezna Charlotte bude ze všeho nejvíce podobná své babičce královně Alžbětě, poslední dobou to vypadá, že daleko více jde do podoby své matky. Nedělá to jen čím dál podobnější účes. Každopádně z malé holčičky už je podobně jako z její matky módní ikona.

Její mladší i starší bratr jsou nicméně jasní, oba nezapřou svého otce – prince Williama. 

 

Královští sourozenci se přijeli podívat na miminko • VIDEO: 

Neuvěříte, jak oslovuje vévodkyně dceru Charlotte! A jak říká George tátovi?

Neuvěříte, jak oslovuje vévodkyně dceru Charlotte! A jak říká George tátovi?

Během letošní cesty do Severního Irska vévodkyně Kate neúmyslně prozradila, jak doma říká svému prostřednímu dítěti – princezně Charlottě. Zdrobnělinou…celý článek

Narozením třetího královského dítěte, tedy syna, přepsala malá Charlotte dějiny. Stala se totiž první ženou v královské rodině, která si i po jeho narození uchovala nárok na trůn. Až do roku 2013 platilo pravidlo, že mužští potomci mají na vládnutí přednostní právo. To se však změnilo a nyní jsou dívky narozené v přímé linii na stejné úrovni jako chlapci. Malá Charlotte tak zůstává v nároku na trůn před svým mladším bratrem.

Podívejte se na rodinu malé Charlotte v GALERII:

 

Tři děti Kate a Williama: Komu jsou George, Charlotte a malý Louis podobní?

Tři děti Kate a Williama: Komu jsou George, Charlotte a malý Louis podobní?

Druhé narozeniny nejmladšího potomka Kate a Williama, který neuvěřitelně vyrostl, svádí k debatám, komu jsou vlastně královské děti podobné. Princezně Charlotte…celý článek

Co se jako rodiče můžeme naučit od Kate a Williama? Jejich výchovné fígle!

Co se jako rodiče můžeme naučit od Kate a Williama? Jejich výchovné fígle!

Sice je sleduje celý svět, ale jinak jsou úplně normální rodina. Kate a William se stejně jako jiní rodiče snaží se svými dětmi trávit co nejvíce času.…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: red
Klíčová slova:

Diskuse ke článku

.

Související články


Zobrazit domovskou stránku