Charlotte slaví 5. narozeniny! Takhle jí to sluší na fotkách od mámy

Už jí je pět!
Foto: Profimedia.cz
Sdílej na facebooku
2. května  2020 
 06:00

Kolem královské rodiny je poslední dobou pořádně rušno. Všechna pozornost se tentokrát soustředila na roztomilou princeznu Charlotte, která právě tuto sobotu – 2. května – slaví své páté narozeniny. Nechybí tradiční narozeninová fotka od matky Kate. 

Už se stalo tradicí, že Kensingtonský palác zveřejňuje u příležitosti narozenin fotky dětí, které pořizuje sama jejich matka – vévodkyně Kate. Nestihla to jen jednou – když byly Charlotte tři a Kate krátce před tím porodila prince Louise. 

Čeká Charlotte obvyklý osud prostředních dětí? Tedy těch, které mají nejméně fotek? Sourozenecká konstelace v královské rodině by tomu napovídala. Ale zatím to tak rozhodně nevypadá, protože Charlotte je malá komediantka, kterou je radost fotit. 

Komu je malá Charlotte podobná? 

Zatímco první rok dva to vypadalo, že malá princezna Charlotte bude ze všeho nejvíce podobná své babičce královně Alžbětě, poslední dobou to vypadá, že daleko více jde do podoby své matky. Nedělá to jen čím dál podobnější účes. Každopádně z malé holčičky už je podobně jako z její matky módní ikona.

Její mladší i starší bratr jsou nicméně jasní, oba nezapřou svého otce – prince Williama. 

 

Narozením třetího královského dítěte, tedy syna, přepsala malá Charlotte dějiny. Stala se totiž první ženou v královské rodině, která si i po jeho narození uchovala nárok na trůn. Až do roku 2013 platilo pravidlo, že mužští potomci mají na vládnutí přednostní právo. To se však změnilo a nyní jsou dívky narozené v přímé linii na stejné úrovni jako chlapci. Malá Charlotte tak zůstává v nároku na trůn před svým mladším bratrem.

Podívejte se na rodinu malé Charlotte v GALERII:

 

Sdílej na facebooku
Autor: red
Klíčová slova:

Diskuse ke článku

.

Související články

Video

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku