Neuvěříte, jak oslovuje vévodkyně dceru Charlotte! A jak říká George tátovi?

Princezně Charlotte už jsou čtyři a letos začala chodit do školy, stejné, jako její šestiletý bratr George
Foto: Profimedia.cz
Sdílej na facebooku
25. listopadu  2019 
 06:00

Během letošní cesty do Severního Irska vévodkyně Kate neúmyslně prozradila, jak doma říká svému prostřednímu dítěti – princezně Charlottě. Zdrobnělinou Lottie! Jak se vám líbí? 

Když se vévodkyně Kate s manželem Williamem vydala do Severního Irska, v jednu chvíli se pustila do debaty s čekajícími příznivci. Mluvila například s belfastskou blogerkou Laurou-Ann, která sdílela své zážitky prostřednictvím Instagramu. 

Měla s sebou své dva syny Bertieho a George a společně uvítali Kate kyticí růžových tulipánů. Vévodkyně, sama matka syna George, druhého z chlapců pochválila "za vážně cool jméno" a zeptala se, kolik je staršímu z blogerčiných synů. Když se dozvěděla, že čtyři roky, komentovala to: "To je mu stejně jako Lottie."

Poppet a Pops. Kdopak to je? 

Princezna Charlotte alias Lottie se narodila v květnu 2015, a nedávno tak oslavila čtvrté narozeniny. Rodiče o ní čas od času vypustí nějakou informaci, a tak veřejnost mimo jiné ví, že chodí na hodiny baletu, miluje olivy a těstoviny se sýrem. A je samozřejmě možné, že Lottie není jediná přezdívka téhle mladé dámy. Když se loni v prosinci nechala Kate vidět během nakupování se svou dcerou, svědci mohli slyšet, jak ji oslovuje Poppet. To by se dalo přeložit jako brouček či třeba zlatíčko. 

Nejsou to jediné přezdívky, které se v královské rodině ujaly. Další používá šestiletý George. Zatímco královně Alžbětě říká Gan-Gan, svého otce oslovuje v soukromí Pops. Mimochodem, Diana používala při oslovení syna Williama přezdívku Vombat a on sám se na střední škole nechával oslovovat Steve, aby splynul s ostatními studenty. O princi Georgovi se ve škole někdy mluví jako o PG, jeho rodiče mu někdy říkají PG Tips (což je britská značka čaje) nebo prostě Tips. 

Meghan: Pokud to bude dcera, budu ji vychovávat jako feministku. A syna taky!

Meghan: Pokud to bude dcera, budu ji vychovávat jako feministku. A syna taky!

Těžko říct, do jaké míry to Meghan říká jako tak trochu provokaci a nakolik to myslí vážně. Ale už před pár dny se nechala slyšet, že dítě, které se…celý článek

Takže Ludvík! Královský syn dostal jméno po dědečkovi. Jaké?

Takže Ludvík! Královský syn dostal jméno po dědečkovi. Jaké?

Kate a William konečně prozradili jméno svého třetího dítěte. Princ dostal jméno Louis Arthur Charles, oznámil to královský palác. celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články


Zobrazit domovskou stránku