Dítě přišlo po císařském řezu na svět v plodovém obalu | Supermámy

Dítě přišlo po císařském řezu na svět v plodovém obalu

Dítě přišlo po císařském řezu na svět v plodovém obalu
VIDEO: Youtube
Sdílej na facebooku
4. července  2017 
 18:00

Porod je vlastně takový malý zázrak. A některé jsou ještě zázračnější než jiné. Třeba ten, při kterém se miminko narodí v plodovém obalu nadále obklopeno plodovou vodou. 

V plodovém vaku přijde na svět zhruba jedno dítě z osmdesáti tisíc, takže ani většina doktorů a porodních asistentek to nikdy během života neuvidí. Ještě vzácnější to je po císařském řezu, jako se to stalo v tomto případě, který si můžete prohlédnout na videu. Lékaři se pro tento postup rozho

Dítě přišlo po císařském řezu na svět v plodovém obalu • VIDEO: 

dli úmyslně. 

V plodovém obalu nejčastěji přicházejí na svět děti, které se narodily předčasně a jsou tak vlastně chráněny před nějakým poraněním při průchodu porodními cestami. Část lékařů si proto myslí, že má smysl, aby se ještě v obalech vyjímaly děti, které musí kvůli nějakému problému na svět brzy pomocí císařského řezu, jak tomu bylo v tomto případě. Je dokonce vidět, jak chlapeček je nadále vyživován pomocí pupečníku a placenty. 

 A když už jsme u těch porodů, podívejte se na první setkání rodičů s miminky

První setkání miminka s rodiči: Podívejte se na neuvěřitelné záběry! • VIDEO: 

6 věcí, které matky po porodu nesnášejí! Bez jejich souhlasu je rozhodně nedělejte!

6 věcí, které matky po porodu nesnášejí! Bez jejich souhlasu je rozhodně nedělejte!

Když se vám narodí dítě, jste sice nadšená, ale taky vyčerpaná. Čekáte tři čtvrtiny roku na to, abyste ho konečně mohla obejmout, a zároveň řešíte…celý článek

Dítě skončilo v nemocnici, protože matka jedla placentu. Je to nebezpečné?

Dítě skončilo v nemocnici, protože matka jedla placentu. Je to nebezpečné?

Část žen věří, že když po porodu snědí alespoň kousek placenty, prospěje to jim i miminku. Podává se čerstvá v koktejlu, jako polévka či třeba sušená…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: red
Klíčová slova:

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Proč jsou matky nevyspalé? Noční video odhaluje pravdu!

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku