Neuvěřitelně dojemné video: Žena porodila dceru adoptivním rodičům

Video se připravuje ...
Neuvěřitelně dojemné video: Žena porodila dceru adoptivním rodičům
Foto: Facebook/Birth Becomes Her
Sdílej na facebooku
19. července  2018 
 06:00

Takové příběhy se nestávají každý den. Tohle video vás prostě dostane. Porod sám o sobě je silným a intimním zážitkem plným emocí, za tímhle je navíc silný příběh. Na svět přišla holčička Eira Elizabeth, kterou porodila náhradní matka adoptivním rodičům. 

Něha, blízkost, syrovost, emoce, láska. Tak se dají popsat záběry z porodu, během nějž se narodila Eira Elizabeth. Porodila ji náhradní matka pro Ryana a Michelle, kteří už sami dítě mít nemohli. Příběh je o to silnější, že rodiče o jednu holčičku jménem Juno před třemi lety přišli. 

Záběry, jejichž autorkou je porodní fotografka Jessi Ann, pro niž to byl mimořádný zážitek, obdivují jak ženu, která holčičku odnosila a porodila, tak rodiče, kteří dokázali otevřít své srdce pro adopci. Vedle nich se na holčičku těšil také jejich syn. 

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články

Video

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku