Takhle se cítí těhotné! Kreslířka vtipně zachytila jejich trápení

Těhotným je často horko, ale ve skutečnosti žádné teplo není
Foto: BrightSideMe/Zhanna Bulankova
Sdílej na facebooku
11. ledna  2017 
 16:00

Těhotenství jako nejkrásnější období v životě ženy? Jak se to vezme! Samozřejmě jsou chvíle, kdy je člověku dobře, těší se na dítě a je to skutečně nádhera. A pak jsou dny, kdy je mu mizerně, cítí se jak slonice a bolí ho i ty části těla, o kterých ani nevěděl, že je má. Každopádně s sebou gravidita přináší spoustu více či méně vtipných momentů, jak je trefně zachytila ilustrátorka Zhanna Bright Side Me.  

Čekáte dítě nebo si ještě pamatujete, jaké to bylo, když jste byla těhotná? Obrovské břicho, kvůli němuž nejde zavázat si boty ani zvednout něco, co nám upadlo. Vynikající znalost všech toalet na cestě do práce. Pocit, že je horko k nepřežití, zatímco všichni okolo nás se tetelí v mikinách. Že si to nepamatujete? Tahle GALERIE vám to připomene. 

Video se připravuje ...
Co se děje s orgány v břiše během těhotenství • VIDEO: 

10 rad, jak posílit dětskou imunitu aneb skoncujte s věčnou rýmou

10 rad, jak posílit dětskou imunitu aneb skoncujte s věčnou rýmou

Jak to, že některé děti jsou celý podzim a zimu zdravé, maximálně mají občas nudli u nosu, zatímco u jiných kašel střídá angínu, rýma se hned mění…celý článek

Brutálně upřímný post matky na mateřské: Doma přece nedělám vůbec nic

Brutálně upřímný post matky na mateřské: Doma přece nedělám vůbec nic

Když Ryshell Castleberry napsala na Facebook ironický komentář, kterým reagovala na představu některých lidí, že žena na…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články

Video

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku