Neuvěřitelné! Žena jezdila na prkně ve 40. týdnu těhotenství, pak porodila zdravé dítě

Foto: Instagram/kolbtron
Sdílej na facebooku
19. srpna  2016 
 06:00

Ženy na konci těhotenství se cítí většinou dost podobně. Bolí je celé tělo, sotva chodí, těžce se jim dýchá a těší se, až bude dítě na světě. Tahle žena na tom byla stejně, ale způsob, jakým se rozhodla si ulevit, byl hodně netradiční. Jela se totiž projet na wakesurfu. Je ale fér říci, že to je její dlouholetý koníček a je v tom vážně dobrá.

"Měla jsem pocit, že mě bodají jehličky do celého těla, bolela mě hlava, nebylo mi dobře, pálila mě žáha," popsala Kolby Falshing na svém instagramu, proč se rozhodla jet se projet na prkně, i když byla ve 40. týdnu těhotenství.  

GALERIE: Jak žije surfařka s rodinou

Tvrdí, že to bylo dobré rozhodnutí, protože to pomohlo i na křeče a slabé kontrakce. Na prkně ostatně jezdila více těhotenství vícekrát. Je to její velký koníček, ale živí ji její svatební salon. 

Kolby Fahlsing jezdí na wakeboardu ve 40. týdnu těhotenství • VIDEO: 

Žena, která se svým mužem žije u jezera Centerville v americkém státě Minnesota, jezdila na prkně v průběhu těhotenství vícekrát, takže to pro ni zase nic tak moc neobvyklého nebylo. Týden po poslední těhotenské jízdě porodila syna Jakea.

Oblíbená jména: Zapomeňte na Jakuba a Terezu, nahoru jdou Eliáš a Mia!

Oblíbená jména: Zapomeňte na Jakuba a Terezu, nahoru jdou Eliáš a Mia!

Zatímco před pár desetiletími se rodiče snažili, aby jejich dítě jménem co nejvíce zapadlo, teď jako by to bylo naopak. Přibývá rodičů, kteří volí…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.