Neuvěřitelné! Žena jezdila na prkně ve 40. týdnu těhotenství, pak porodila zdravé dítě | Supermámy

Neuvěřitelné! Žena jezdila na prkně ve 40. týdnu těhotenství, pak porodila zdravé dítě

Foto: Instagram/kolbtron
Sdílej na facebooku
19. srpna  2016 
 06:00

Ženy na konci těhotenství se cítí většinou dost podobně. Bolí je celé tělo, sotva chodí, těžce se jim dýchá a těší se, až bude dítě na světě. Tahle žena na tom byla stejně, ale způsob, jakým se rozhodla si ulevit, byl hodně netradiční. Jela se totiž projet na wakesurfu. Je ale fér říci, že to je její dlouholetý koníček a je v tom vážně dobrá.

"Měla jsem pocit, že mě bodají jehličky do celého těla, bolela mě hlava, nebylo mi dobře, pálila mě žáha," popsala Kolby Falshing na svém instagramu, proč se rozhodla jet se projet na prkně, i když byla ve 40. týdnu těhotenství.  

GALERIE: Jak žije surfařka s rodinou

Tvrdí, že to bylo dobré rozhodnutí, protože to pomohlo i na křeče a slabé kontrakce. Na prkně ostatně jezdila více těhotenství vícekrát. Je to její velký koníček, ale živí ji její svatební salon. 

Kolby Fahlsing jezdí na wakeboardu ve 40. týdnu těhotenství • VIDEO: 

Žena, která se svým mužem žije u jezera Centerville v americkém státě Minnesota, jezdila na prkně v průběhu těhotenství vícekrát, takže to pro ni zase nic tak moc neobvyklého nebylo. Týden po poslední těhotenské jízdě porodila syna Jakea.

Oblíbená jména: Zapomeňte na Jakuba a Terezu, nahoru jdou Eliáš a Mia!

Oblíbená jména: Zapomeňte na Jakuba a Terezu, nahoru jdou Eliáš a Mia!

Zatímco před pár desetiletími se rodiče snažili, aby jejich dítě jménem co nejvíce zapadlo, teď jako by to bylo naopak. Přibývá rodičů, kteří volí…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.
Video
Děti, které necvičí, budou celý život ty nešikovné! Jak často by…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku