Podivná móda: Těhotné se fotí ve vaně s mlékem! Proč to dělají? | Super mámy

Podivná móda: Těhotné se fotí ve vaně s mlékem! Proč to dělají?

Foto: Shutterstock
Sdílej na facebooku
31. srpna  2016 
 06:00

Sociální sítě zaplavily poněkud surrealistické snímky těhotných žen ve vanách, ve kterých je mléko. Budoucí maminky ukazují světu své bříško v mléčné lázni. Proč to dělají? 

Podle fotografky Ashley McGinty je vana s mlékem jako rekvizita naprosto ideální, protože je jednoduchá. Není potřeba oblečení, stačí voda a mléko. Navíc voda je pro spoustu žen přirozeným prostředím, ve kterém chtějí dokonce i rodit. Kromě toho jsou na fotografiích těhotné ženy zachycené uvolněné a bez velkých příkras, prostě tak, jak se cítí nejlépe. Mléčná lázeň navíc hydratuje pokožku, pěkně ji zvláční a dodá spoustu živin, například vitamin A, D a kyselinu mléčnou. Nejenže vypadá pokožka po takové koupeli hezky, ale především se žena celkově cítí skvěle.

GALERIE: Podívejte se na ženy a děti v mléčné koupeli

A jak se taková mléčná koupel pro fotografování připravuje? Obvykle se naplní vana do požadované výšky teplou vodou a do té se přidají dva litry plnotučného teplého mléka. Někdo prý do vody přidává sušené mléko pro zvýšení „mléčného“ efektu, ale voda pak není průhledná. Přestože hlavní roli v tomto novém mléčném foto trendu hraje mléko, kvůli kontrastu a většímu efektu je možné do vany přidat i další rekvizity, například květiny a podobně. Podívejte se do naší galerie plné fotografií z Pinterestu a posuďte sami, jestli jde jen o hezké fotografie nebo o něco víc.

Nejroztomilejší fotky královských dětí George a Charlotte: Jak rostou?

Nejroztomilejší fotky královských dětí George a Charlotte: Jak rostou?

Děti jednoho z nejsledovanějších párů na světě rostou jako z vody a jsou čím dál tím roztomilejší. Podívejte se na téměř třicítky nejhezčích fotek…celý článek

 

 

 

 

 

 

Sdílej na facebooku
Autor: aši

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Pobavte se! 28 tipů, jak se raději nikdy nestarat o miminko!

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku