Nejroztomilejší fotky královských dětí George a Charlotte: Jak rostou?

Fotografie
Foto: internal
Sdílej na facebooku
25. dubna  2016 
 12:00

Děti jednoho z nejsledovanějších párů na světě rostou jako z vody a jsou čím dál tím roztomilejší. Podívejte se na téměř třicítky nejhezčích fotek královských sourozenců.

Prince George (2) opět potvrdil, jak moc dokáže být roztomilý. Nad fotkou, kde podává ruku prezidentu Obamovi jen v županu, by se rozplýval snad každý.

Barack Obama přiletěl se svou ženou kvůli setkání s královnou Alžbětou II. Poté poctili svou návštěvou i Williama s Kate na neformální večeři. Protože se George už chystal ke spánku, přivítal amerického prezidenta v pyžamu a bílém župánku.

PODÍVEJTE SE NA KRÁLOVSKÉ DĚTI

Jeho sestra Charlotte, která oslaví v květnu své první narozeniny, kráčí, co se týče roztomilosti, ve šlépějích svého bratra. Přesvědčte se sami na nejhezčích fotkách těchto výjimečných dětí, které jsme pro vás vybrali. 

Chcete se dojmout? Podívejte se, co všechno dělají tátové pro své dcery

Chcete se dojmout? Podívejte se, co všechno dělají tátové pro své dcery

Malým holčičkám se často zdají jejich otcové nejsilnější, nejchytřejší a vůbec nejlepší na světě – bez ohledu na to, jací jsou doopravdy. Proč ne.…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: luh

Diskuse ke článku

.

Související články

Video

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku