Otec se nechal nafotit jako „těhotný“ pět týdnů před narozením dcery!

Foto: Pinterest/Popsugar
Sdílej na facebooku
22. dubna  2017 
 06:00

Internet je plný krásných a jedinečných mateřských fotografií, na kterých těhotné ženy hrdě předvádějí svůj stav. Budoucí otec Paco se rozhodl pro zcela jedinečný koncept, kterým oslavil toto nádherné období. Na veselých fotkách z roku 2016 pózoval pro svého kamaráda Martyna Wilkesa, a to pět týdnů před narozením dcery Noelie. Možná jsou snímky poněkud praštěné, ale rozhodně jsou půvabné.

 

Paco si oblékl sukni a nasadil květinovou korunu, „udělal si břicho", na které namaloval květiny a napsal jméno své dcery, zatímco přítel Martyn ho zvěčňoval v typických mateřských pozicích. Ačkoli je hvězdou tohoto fotografického výstřelku Paco, byl to vlastně Martynův nápad. „Fotil jsem pořád spoustu maminek a dětí a chtěl jsem udělat něco trochu jiného,“ uvedl fotograf pro Popsugar. Poté co svůj nápad probral s Pakem, Martyn zorganizoval vše potřebné – oblečení, doplňky – a vymyslel také pózy. Pak jen řekl: „Paco, jdi do toho!“ Jak se vám tenhle táta se smyslem pro humor líbí? Nám moc!

Máte doma také partnera se smyslem pro humor? A mají to po něm vaše děti? Přihlaste je do soutěže Zlatíčka 2017! Hraje se o ceny za 100 000 korun. Více informací naleznete na stránkách soutěže.

 

 

I po rozvodu se rodiče se synem společně fotí. Proč to dělají?

I po rozvodu se rodiče se synem společně fotí. Proč to dělají?

Poprvé se Victoria Baldwin a Adam Dyson vyfotili společně, když Victoria čekala jejich syna Bruce. To bylo v roce 2013. Tehdy se rozhodli, že ze společného…celý článek

Doktor natočil "něžný" císařský řez. Neuvěřitelné záběry, jaké jste ještě neviděli

Doktor natočil "něžný" císařský řez. Neuvěřitelné záběry, jaké jste ještě neviděli

Někdy jsou ženy po císaři smutné, že dítě neporodily přirozenou cestou, ovšem i císařský řez může být nezapomenutelný. Třeba jako ten, který vidíte…celý článek

 

 

 

Sdílej na facebooku
Autor: aši

Diskuse ke článku

.

Související články