Těhotná Beyoncé přibrala, Agáta zatím moc ne: Kdo všechno čeká dítě? | Supermámy

Těhotná Beyoncé přibrala, Agáta zatím moc ne: Kdo všechno čeká dítě?

Zpěvačka Beyoncé čeká dvojčata a dost přibrala
Foto: Profimedia
Sdílej na facebooku
22. dubna  2017 
 06:00

Zatímco ještě nedávno zpěvačka Beyoncé pózovala i s bříškem, teď už se jí do toho nejspíše tak nechce. Čeká dvojčata, což její postavu dost změnilo. Ale nepochybujeme o tom, že bude časem zase vypadat skvěle, jako když před několika lety porodila dceru Blue Ivy. Které další celebrity čekají jednoho, či dokonce více potomků? 

Mezi hodně očekávané potomky slavných letos patří rovněž dvojčata George Clooneyho a jeho ženy Amal. Děti by se měly narodit letos v červnu, podobně jako dvojčata zpěvačky Beyoncé. 

Těhotná je i švédská princezna Sofia, a to jejímu prvorozenému synovi Alexandrovi není ještě ani rok. V polovině těhotenství je tenisová hvězda Serena Williams, otcem je její snoubenec Alexis Ohanian.  

Vždy dokonalá Ivanka Trump: Podívejte se, jak žije s manželem a třemi dětmi

Vždy dokonalá Ivanka Trump: Podívejte se, jak žije s manželem a třemi dětmi

Můžete si prohlédnout desítky, možná stovky fotografií Ivanky Trump. Je jedno, zda jde o oficiální fotky nebo snímky ulovené potajmu nějakým…celý článek

Rodit se bude i v Česku, pozornost budí zejména Agáta Prachařová, jejíž manželství zrovna prochází velkou krizí. Dítě čekají také herečka Nikol Štíbrová a zpěvačka Klára Vytisková. Miminko se svým tureckým přítelem čeká i Lejla Abbasová. Těhotná je i někdejší Miss – lékárnice Jana Doleželová. Také veslařka Mirka Knapková Topinková. 

Jak vypadají děti slavných, když se narodí a povyrostou? V případě českých celebrit tak, jak ukazuje následující galerie!

A jak vypadají vaše ratolesti? Pochlubte se s nimi v soutěži Zlatíčka! Hraje se o ceny za 100 000 korun. Více informací se dozvíte na stránkách soutěže

A co se vlastně děje v těle během těhotenství? Přesně tohle!

Jak se proměňuje ženské tělo v těhotenství • VIDEO: 

15 znamení, podle kterých poznáte, že jste opravdu dobrá máma

15 znamení, podle kterých poznáte, že jste opravdu dobrá máma

Být skvělou matkou nemá nic společného s tím, jestli vaše děti snědí všechnu zeleninu nebo jestli je necháte spát celou noc ve své posteli (i když…celý článek

70 fotek porodů, které ukazují ženskou sílu: Něha, bolest, emoce a láska!

70 fotek porodů, které ukazují ženskou sílu: Něha, bolest, emoce a láska!

Narození dítěte patří k nejsilnějším životním okamžikům. Dokládají to i záběry z těchto momentů, které pořizují otcové miminek, porodní asistentky…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Děti, které necvičí, budou celý život ty nešikovné! Jak často by…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku