Také věčně nestíháte a bloudíte? Aplikace Bileto vám pomůže!

Aplikace Bileto vám usnadní cestování.
Foto: iStock
Sdílej na facebooku
23. listopadu  2018 
 06:00

Možná to znáte. Máte schůzku, spěcháte a sice znáte adresu, ale nevíte, jak se jmenuje tramvajová zastávka. Takže hledáte nejprve v mapách a pak v jízdních řádech! To už dělat nemusíte. Tedy pokud si pořídíte aplikaci Bileto. Ta vám dokonce spočítá i čas, který na cestě strávíte.

Jízdní řády Bileto jsou zdarma dostupné pro mobilní telefony s operačním systémem Android i Apple iOS, a pomohou vám s plánováním cest. Nemusíte znát přesný název zastávky, kam jedete, ani nemusíte připočítávat čas, který vám zabere chůze z domova na nejbližší zastávku. Aplikace to udělá za vás. A umí toho ještě víc.

V místě bydliště pravděpodobně znáte zastávky podle názvu. Když ale vyrazíte do jiného kouta republiky, můžete být ztraceni. Bileto umí vyhledávat cestu v závislosti na poloze, adrese nebo názvu vašeho cíle (restaurace, kavárny, sportoviště atd.). Díky chytrému plánování pak do vaší cesty zahrne veškerou dopravu včetně chůze. Přesně vás tak navede na nejbližší zastávku, na kterou potřebujete.

10 chytrých aplikací, které musí každý rodič znát. Usnadní vám život!

10 chytrých aplikací, které musí každý rodič znát. Usnadní vám život!

Mobilní telefony jsou běžnou součástí našich životů. Víte, že existuje celá řada šikovných aplikací, se kterými bude váš každodenní maminkovský život…celý článek

Něco podobného umí Google Mapy s městskou hromadnou dopravou v Praze a Brně, Bileto to zvládne i ve všech ostatních městech a také se všemi autobusy a vlaky, které v Česku jezdí.

Vyhledávání probíhá jednoduše. Do pole Odkud napíšete místo, adresu nebo zastávku  začátku vaší cesty (lze zvolit aktuální polohu na základě GPS). Řádek Kam určuje cílovou destinaci, pak stačí vybrat, zda se chcete na cestu vydat hned, nebo s časovým odstupem, zda chcete jet autobusem, tramvají, metrem, vlakem nebo dokonce přívozem. 

Výsledky jsou předkládány formou karet, ze kterých jednoduše vyčtete, jak dlouho daným spojem pojedete, ale i jak dlouho vám budou trvat pěší přesuny. Standardně jsou výsledky řazeny dle nejrychlejšího, ale vybrat lze i ty s nejméně přestupy. Jak zastávky, tak jednotlivé výsledky hledání lze ukládat jako oblíbené, čímž si ušetříte práci při příštím hledání. Pokud se v appce přihlásíte, data se budou synchronizovat napříč zařízeními.

Jak Bileto funguje si můžete jednoduše vyzkoušet ZDE >>>

Nová mobilní aplikace dokáže odhalit autismus u dvouletých dětí

Nová mobilní aplikace dokáže odhalit autismus u dvouletých dětí

Existuje spousta signálů, které mohou už v raném věku napovědět, zda není dítě autistické. Až dosud ale neexistoval žádný způsob, který by využil k…celý článek

Děti a mobily: 6 situací, kdy je naučte, aby je odložily

Děti a mobily: 6 situací, kdy je naučte, aby je odložily

S mobilním telefonem v ruce vyrůstá nová generace skoro od narození. Některé aplikace jsou vyvinuty speciálně pro nejmenší. Můžete jim pouštět uklidňující…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Zobrazit domovskou stránku