Ledové království II je tady! Dozvíme se, odkud má Elsa své magické schopnosti?

Ledové království má pokračování! Představuje se Frozen 2!
Foto: Falcon
Sdílej na facebooku
21. listopadu  2019 
 06:00

Na tuhle chvíli čekaly tisíce dětí, zvláště pak holčiček. Ledové království II přichází tento týden do českých kin. Znovu se tak můžete těšit na Elsu a Annu, sympatického Kristoffa a ztřeštěného sněhuláka Olafa. A možná se i dozvíte, jak získala Elsa své magické schopnosti.

Animovaný film Ledové království z produkce Walt Disney Animation Studio se stal mezi dětmi hitem. Pokračování Ledové království II přichází šest let po uvedení prvního dílu. A je tak docela dost možné, že nás opět zasáhne "elsománie" a vaše děti budou potřebovat vše s motivem Ledového království. Před Vánoci ideální načasování :)

Muzikálový příběh, jehož úvodní píseň nazpívala Monika Absolonová, ale nebodoval jen u dětí, úspěch slavil i u kritiků. Získal dva Oscary v kategoriích nejlepší originální píseň a nejlepší celovečerní animovaný film. A stal se tak jednou z nejoblíbenějších a komerčně nejúspěšnějších "disneyovek" v historii! Sami jsme zvědaví, zda i filmová dvojka bude tak vydařená. 

Dvojčata (2) dokonale předvádějí úvodní scénu z Ledového království

Dvojčata (2) dokonale předvádějí úvodní scénu z Ledového království

Tyhle holky mají herecký talent! Viděli jste film Frozen, jehož hlavními hrdinkami jsou sestry Elsa a Anna? To je ten, který už několik let milují…celý článek

A co že nás čeká v pokračování Ledového království? Ústřední pětice postav se nemění. Královna Elsa, její sestra Anna, sněhulák Olaf, ledař Kristoff a sob Sven se opět vydají na nebezpečnou výpravu plnou kouzel a dobrodružství. Cílem dobrodružné výpravy by měla být i odpověď na otázku, proč a jak získala Elsa své magické schopnosti. 

Unikátní Disney Frozen 2 – interaktivní zóna 

Neveřejná česká premiéra pohádky Ledové království proběhla ve středu v multikině CineStar v Centru Černý Most. Běžné promítání snímku v multikině startuje už dnes. A vedle oblíbené pohádky vás tu čeká i překvapení – unikátní Disney zóna pro děti, která tu bude otevřena až do konce roku. Na děti tu čekají interaktivní instalace a jednotlivá zastavení, kde budou plnit různé úkoly. Ti nejšikovnější si pak odnesou i některý z tematických upomínkových předmětů.

Vedle toho je na Černém Mostě připraveno i tradiční kluziště, které ledový zážitek ještě umocní. Tak co, vezmete děti do kina? 

Jak vznikal hlas Elsy? Podívejte se na video!

Na tohle chtějí vaše děti do kina! Pro Ledové království II nazpívala píseň Absolonová • VIDEO: 

Elsa z Ledového království matkou! Jak vypadají Disneyho princezny s dětmi?

Elsa z Ledového království matkou! Jak vypadají Disneyho princezny s dětmi?

Pohádkové příběhy většinou končí svatbou, případně informací, že spolu princ a princezna žili šťastně až do smrti. Ale jak? Měli děti? A jak je rodičovství…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: Gabriela Kolinová

Diskuse ke článku

.

Zobrazit domovskou stránku